fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Rpkom

Przegląd prasy - poniedziałek 27 października

 
Dziennik Gazeta Prawna  
Szybki internet dla każdego i wszędzie Rządowy projekt ustawy ma ułatwić budowę sieci telekomunikacyjnej Rząd przyjmie dziś projekt ustawy, która ma doprowadzić do przełomu w budowie sieci telekomunikacyjnych. http://edgp.gazetaprawna.pl/index.php?act=mprasa&sub=article&id=265679 (dostęp płatny)   TP będzie miała słaby III kwartał
Analitycy ankietowani przez DGP przewidują, że III kwartał 2009 r. był szóstym kolejnym, w którym spadły przychody i zyski grupy Telekomunikacja Polska. http://edgp.gazetaprawna.pl/index.php?act=mprasa&sub=article&id=265595 (dostęp płatny)
O wyborze operatora decydują ceny 10 proc. Polaków zamierza zaniechać korzystania z telefonu stacjonarnego na rzecz komórki, a 38 proc. już to zrobiło - wynika z analiz domu mediowego MPG. http://edgp.gazetaprawna.pl/index.php?act=mprasa&sub=article&id=265603 (dostęp płatny)
Orange musi wrócić na pozycję lidera Wyniki Orange rozczarowują. Zmianie sytuacji miały służyć zmiany struktury - i wymiana zarządzających - w grupie TP. Nowy prezes PTK Centertel jest optymistą. http://edgp.gazetaprawna.pl/index.php?act=mprasa&sub=article&id=265561 (dostęp płatny)
Źródło: rpkom.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA