Film

Wrota do piekieł - KONKURS

Wrota do piekieł
BEST FILM
Twórca superprodukcji Spider-Man oraz trylogii Martwe zło, Sam Raimi powraca z nowym horrorem, w którym przeraża i bawi jednocześnie
Bohaterką filmu "Wrota do piekieł" jest Christine Brown (Alison Lohman). Młoda dziewczyna pracuje w banku, w którym pewnego dnia pojawia się tajemnicza pani Ganush (Lorna Raver), by błagać ją o odroczenie spłaty pożyczki na dom.
Christine nie chce podpaść szefowi, odmawia pomocy i starsza kobieta traci dach nad głową. W zemście rzuca na bankierkę klątwę Lamii. Życie dziewczyny zmienia się w koszmar. Zdaniem reżysera Sama Raimiego, film jest "prostą opowieścią z morałem". - Bohaterka jest naprawdę dobrą dziewczyną. Nikomu nie życzy źle i stara się zrobić karierę w Los Angeles. Christine ma chłopaka, na którym bardzo jej zależy i dla którego popełnia jeden bardzo zły uczynek. Podejmuje decyzję, żeby zgrzeszyć, czym uruchamia całą lawinę wydarzeń, zaś film opowiada o tym, jaka kara ją za to spotyka - opowiada Raimi.
- Zawsze podobała nam się idea klątw - wyjaśnia Ivan, brat Sama, który wspólnie z nim napisał scenariusz do "Wrót do piekieł". - Uwielbialiśmy wyobrażać sobie, co mogłoby się przytrafić zwykłej osobie, gdyby została obrzucona klątwą i znalazła się w takich niezwykłych okolicznościach - dodaje. [link=http://www.wrotadopiekiel.pl/]www.wrotadopiekiel.pl[/link] [b]KONKURS[/b] Dla naszych czytelników mamy 5 koszulek z motywem z filmu. Wygra 5 pierwszych zgłoszeń na adres [mail=kultura@rp.pl]kultura@rp.pl[/mail]. W tytule prosimy wpisać tytuł filmu. [b]Start konkursu środa, 23 grudnia, godz. 15.00.[/b] [b]Znamy już zwycięzców, poinformujemy ich drogą elektroniczną. Dziękujemy za udział w konkursie :)[/b] [link=http://www.facebook.com/pages/Serwis-Kulturalny-rppl/140157390741]Zostań fanem serwisu na Facebooku[/link] - informacje o konkursach - zaproszenia na koncerty, do teatru, ciekawe książki.

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL