fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Literatura

"Victoria" - posłuchaj!

materiały prasowe
Uwaga KONKURS! Dla naszych czytelników mamy kody, dzięki którym będą mogli słuchać audiobooka Cezarego Harasimowicza "Victoria" ze strony audioteka.pl
Trzy pierwsze osoby, które wyślą zgłoszenie na adres [mail=kultura@rp.pl]kultura@rp.pl[/mail] dostaną dwa kody. Jeden z nich mogą dać w prezencie bliskiej osobie. Kody wraz z instrukcją wyślemy mejlem.
[b]Strat konkursu środa 28 października, godz. 12.00. W temacie proszę wpisać tytuł audiobooka.
Znamy już zwycięzców. Dziękujemy za udział w konkursie :) [/b]
"Victoria" to opowieść o zwycięstwie Jana III Sobieskiego pod Wiedniem, prawdziwym dniu chwały europejskiego oręża, w którym miał udział bohaterski tajny agent Jego Królewskiej Mości, Jerzy Kulczycki. To również historia miłosna z wątkiem szpiegowskim, którą ubarwiają sceny batalistyczne i łotrzykowskie przygody.
Autor "Victorii", Cezary Harasimowicz jest scenarzystą, aktorem, dramaturgiem i pisarzem. Jego film o poszukiwaniu wolności za żelazną kurtyną („300 mil o nieba”) został uhonorowany w 1989 roku Nagrodą Europejskiej Akademii Filmowej. Według jego scenariuszy zrealizowano osiem filmów fabularnych i seriale m. in. „Przeprowadzki” i trzecia część „Ekstradycji”, spektakle teatru TV. Od 1989 był kierownikiem literackim w studiu filmowym.
Audiobooka czytają Krzysztof Banaszyk , Anna Dereszowska , Andrzej Ferenc i Krzysztof Gosztyła
[link=http://audioteka.pl]audioteka.pl[/link]
[link=http://audioteka.pl/lato-przed-zmierzchem,produkt.html]Zobacz co możesz wygrać za tydzień[/link]
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA