Nieruchomości

Czy koszty w spółdzielni rozlicza się osobno dla każdej nieruchomości?

[i][b]Czy w spółdzielniach mieszkaniowych koszty: modernizacji, remontu, konserwacji powinny być rozliczane w ramach całej spółdzielni, czy dla poszczególnych nieruchomości?[/b][/i]
[i]-J.W.[/i] Odpowiedź na to pytanie znajduje się w art. 4 ust.4[sup]1[/sup][link=http://www.rp.pl/aktyprawne/akty/akt.spr?id=169950]ustawy o spółdzielniach mieszkaniowych[/link] oraz w naszych publikacjach: [ul] [li][link=http://www.rp.pl/artykul/62309.html]"Spółdzielnie rozwiązują finansowe łamigłówki"[/link] (z 15.10.2007) [/li] [li][link=http://www.rp.pl/artykul/59731.html]"Spółdzielnie jeszcze nie muszą rozliczać odrębnie remontu bloków"[/link] (z 20.09.2007) [/li] [/ul]
Źródło: Rzeczpospolita OnLine

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL