fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Piłka nożna

Grosicki do młodzieży

Przed meczem Polska – Słowacja. Wczoraj piłkarze reprezentacji Polski trenowali w Tychach. Rano razem z pierwszą drużyną ćwiczyły dziewczynki i chłopcy z kadry do lat 11, po południu Stefan Majewski zabrał zawodników do kina na film „Dystrykt 9”
Do pełnych obciążeń treningowych wrócił narzekający ostatnio na drobny uraz Paweł Brożek, który najprawdopodobniej w pierwszym składzie zastąpi Kamila Grosickiego. Piłkarz Jagiellonii Białystok wyjechał z Tychów i dołączył do młodzieżowej reprezentacji Polski, która dzisiaj o godzinie 18 zagra w Kielcach z Holandią w eliminacjach mistrzostw Europy U-21.
Prowadzona przez Andrzeja Zamilskiego drużyna ciągle ma szansę na awans do turnieju, który w 2011 roku odbędzie się w Danii. Z tego powodu Majewski do pierwszej reprezentacji nie powoływał Patryka Małeckiego. Na zgrupowanie pierwszej reprezentacji do Wronek wrócił natomiast Sławomir Peszko. Zawodnik Lecha Poznań został zwolniony przez Majewskiego, by mógł odwiedzić w szpitalu żonę i nowonarodzoną córkę.
[i]-Michał Kołodziejczyk z Chorzowa[/i]
Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA