fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Biznes

250 firm szuka w Kielcach kontrahentów

Maszyny i całe linie do obróbki metali i dla spawalnictwa, a także aparaturę pomiarową można od dziś oglądać na wystawie STOM
W halach kieleckiej wystawy nie widać kryzysu. Firm i produktów jest zdecydowanie więcej niż jeszcze rok temu, gdy Salon Technologii Obróbki Metali startował w stolicy regionu świętokrzyskiego.
Tegoroczna edycja STOM, a także Targów Przemysłowej Techniki Pomiarowej oraz Technologii i Urządzeń dla Spawalnictwa zgromadziła 250 wystawców z 18 krajów – od Niemiec, Holandii i Austrii po Stany Zjednoczone, Chiny, Indie, Japonię, Koreę i Tajwan. Pokazom sprzętu, całych linii technologicznych, robotów i automatyki towarzyszy prezentacja oprzyrządowania informatycznego, szkolenia i seminaria z udziałem specjalistów z Politechniki Świętokrzyskiej, którą z Targami Kielce łączy umowa o współpracy.
W tym roku oprócz producentów obrabiarek i maszyn swoją ofertę prezentują w Kielcach także liczne firmy usługowe – od instytutów badawczych, specjalistów od najnowszych technik pomiarowych po firmy świadczące nowoczesne usługi spawalnicze i certyfikacyjne. Wystawa odbywa się pod patronatem „Rz”.
Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

REDAKCJA POLECA

REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA