fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Mieszkaniowe

Stan techniczny budynków odstrasza potencjalnych nabywców

Rzeczpospolita
W centrum miasta deweloperzy w większym stopniu interesowali się budową obiektów komercyjnych niż rynkiem mieszkaniowym. Taki kurs obrany przez inwestorów spowodował, że obok starych kamienic powstały nowoczesne biurowce, tworząc dość komiczne kontrasty - mówi Mariusz Kania, Metrohouse
[b]Mariusz Kania, Metrohouse:[/b]
– W centrum miasta deweloperzy w większym stopniu interesowali się budową obiektów komercyjnych niż rynkiem mieszkaniowym. Taki kurs obrany przez inwestorów spowodował, że obok starych kamienic powstały nowoczesne biurowce, tworząc dość komiczne kontrasty. Mimo to warszawskie Śródmieście przyciąga zainteresowanych zakupem mieszkań.
W ostatnim czasie wzrosło też zapotrzebowanie na lokale, które mogłyby być świetnym produktem na rynku wynajmu. Zainteresowanie być może byłoby większe, gdyby nie stan techniczny budynków, który odstrasza wielu potencjalnych nabywców. Mała, skromna kawalerka w Śródmieściu to wydatek minimum 260 –270 tys. zł., choć zdarzają się tańsze mieszkania o dość nietypowych powierzchniach – na przykład 18 mkw. Co ciekawe, tego typu oferty ze względu na cenę cieszą się wielkim powodzeniem.
Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

REDAKCJA POLECA

REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA