fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Telewizja

Nowe brudy do wyprania

Polsat
Wiadomo już, kiedy ta opowieść się skończy. Według Marca Cherry’ego, twórcy „Gotowych na wszystko”, nastąpi to w 2011 roku, po siedmiu sezonach emisji. Na razie w Polsacie rusza kolejna seria cyklu o życiu kilku kobiet na pięknym osiedlu w fikcyjnym mieście Fairview
Do akcji wracają wszystkie zdesperowane gospodynie domowe, czyli Susan (Teri Hatcher), Lynette (Felicity Huffman), Gabrielle (Eva Longoria) i Edie (Nicolette Sheridan). Oczywiście nie zabraknie także Mary (Brenda Strong), która – po samobójczej śmierci w pierwszym sezonie – jest obecna duchem i pełni rolę narratorki opowieści.
W trzeciej serii panie musiały przede wszystkim rozwikłać tajemnicę Orsona Hodge’a. W czwartej odsłonie cyklu też nie zabraknie mrocznych zagadek, bo jak głosi motto „Gotowych na wszystko”: „Każdy ma jakieś brudy do wyprania”. Na Wisteria Lane, po 12 latach nieobecności na osiedlu, powróci Katherine Mayfair (Dana Delany) wraz z mężem Adamem – przystojnym ginekologiem – i 17-letnim synem. Rodzina będzie coś ukrywać przed otoczeniem, więc zdesperowane gospodynie nie ustaną w wysiłkach, by wyjaśnić sprawę. Z sekretem Mayfairów powiązana będzie para gejów, Bob Hunter (Tuc Watkins) i Lee McDermott (Kevin Rahm), którzy zamieszkają na osiedlu. Fanów serialu czeka także szok. Nad Wisteria Lane rozszaleje się śmiercionośne tornado, niewykluczone, że kilkoro bohaterów zginie. Na YouTube można znaleźć filmiki ilustrujące rozmiar zniszczeń spowodowanych przez rozszalały żywioł.
W Stanach Zjednoczonych „Gotowe na wszystko” stały się fenomenem kulturowym. Emisje poszczególnych odcinków przyciągają przed telewizory kilkanaście milionów ludzi. Polsat nie może liczyć na tak imponujący wynik. Trzeci sezon perypetii „desperatek” oglądało średnio około 1,3 mln widzów. Większym powodzeniem cieszyły się filmy fabularne emitowane przez publiczną Jedynkę i programy rozrywkowe TVN. Może czwartej serii pójdzie lepiej?
Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA