fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Wybory Prezydenckie 2015

Nowe spoty wyborcze Bronisława Komorowskiego i Andrzeja Dudy. "Obiecał i oszukał"

Kadr ze spotu wyborczego Andrzeja Dudy
Youtube
W nowym spocie wyborczym PiS przekonuje, że Bronisław Komorowski składał obietnice, z których się nie wywiązał. Z kolei prezydent zaapelował o wybranie "zgody i bezpieczeństwa" w spocie, w którym pojawiły się m.in. ujęcia z Barackiem Obamą.

"Obiecał i oszukał, czyli jak Bronisław Komorowski słowa nie dotrzymał" - takimi słowami zaczyna się najnowszy spot wyborczy Andrzeja Dudy. W spocie przypominana jest m.in. wypowiedzi obecnego prezydenta na temat zmian w systemie emerytalnym - Komorowski mówi, że żaden z obywateli nie będzie zmuszany do dłuższej pracy. Po chwili pojawia się informacja, że Komorowski podpisał ustawę na mocy której wiek emerytalny został podniesiony do 67 lat.

Komitet Wyborczy Andrzeja Dudy wypomina też Komorowskiemu, że ten nie wywiązał się z obietnicy, zgodnie z którą dopłaty dla rolników w Polsce miały być zrównywane z dopłatami na jakie mogą liczyć rolnicy w państwach "starej UE".

Ostatnim zarzutem pod adresem Komorowskiego jest to, że - jak przekonują twórcy spotu - prezydent podpisał 13 ustaw wprowadzających 21 podwyżek podatków - mimo że w czasie kampanii wyborczej z 2010 roku obecny prezydent przekonywał, że podwyższanie podatków to najgorsze możliwe rozwiązanie.

"Czy na pewno ten człowiek da Polakom zgodę i bezpieczeństwo?" - pytają twórcy spotu.

Z kolei w spocie przygotowanym przez Komitet Wyborczy Bronisława Komorowskiego słyszymy, że od prezydenta oczekujemy "odwagi i odpowiedzialności". "Chcemy Polski silnej własną siłą i siłą sojuszników" - przekonuje głos z offu czemu towarzyszą m.in. zdjęcia z wizyty Baracka Obamy w Polsce.

Spot kończy się słowami "10 maja wybierz zgodę i bezpieczeństwo. Wybierz Bronisława Komorowskiego".

Źródło: Youtube
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA