fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Wybory Prezydenckie 2015

Anna Grodzka w radiowej Trójce o kampanii wyborczej

Anna Grodzka
Fotorzepa/ Jerzy Dudek
Kandydatka Partii Zielonych na prezydenta powiedziała w radiowej Trójce, że "może się nie udać" zebrać jej 100 tysięcy podpisów potrzebnych do rejestracji w PKW.

Termin rejestracji kandydatów na urząd prezydenta RP w Państwowej Komisji Wyborczej mija dziś o północy. Warunkiem jest zebranie 100 tys. podpisów.

- Podpisów jest ponad 80 tysięcy - przyznała w radiowej Trójce Anna Grodzka. Kandydatka Partii Zielonych na prezydenta nie wyklucza, że to jej ostatni dzień kampanii wyborczej. Dodała jednak, że choć cały czas spływają kolejne podpisy pod jej kandydaturą, nie wszystkie zostały zweryfikowane.

Zdaniem Anny Grodzkiej, "należało się spodziewać" takiej sytuacji. Posłanka zapewniła jednak, że wierzyła w sukces. - Nie udaje się też wtedy, kiedy nie ma jakieś jedności, bo proszę sobie policzyć ile to by było podpisów, gdybyśmy dodali wszystkie podpisy kandydatów lewicy - powiedziała.

Grodzka zastrzegła, że dalej zamierza pracować w kampanii. Poinformowała też, że jej partia wkrótce wyda komunikat, w którym wskaże, jakiego kandydata poprze w wyborach 10 maja.

Źródło: Trójka
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA