fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Kultura

Londyn NW - konkurs

Wydawnictwo Znak
Dla naszych czytelników mamy cztery egzemplarze "Londyn NW" - najnowszej powieści autorki bestsellerowych "Białych zębów" i "O pięknie".
Keisha, Leah, Nathan i Felix - czwórka szkolnych przyjaciół. Keisha realizuje swój perfekcyjny plan na życie. Leah ma przystojnego męża, psa i talent do pakowania się w kłopoty. Nathan, obiekt dziewczęcych westchnień, dziś jest kloszardem i narkomanem. Felix jest niespełnionym filmowcem, któremu los wreszcie zdaje się sprzyjać. Łączy ich jedno – NW, kod pocztowy i miejsce pochodzenia. Nieoczekiwanie ich drogi znów się ze sobą skrzyżują.
Najnowsza powieść Zadie Smith to kulturowy tygiel północno-zachodniego Londynu, który tętni muzyką, uwodzi, odurza i uśmierca. Londyn NW jest najbardziej ironiczną, a zarazem przejmującą powieścią o trzydziestolatkach.
Smith jest geniuszem miejskiego realizmu. To najlepsza powieść, jaką dotąd napisała.
"The New York Times Book Review"
Zadie Smith - jedno z najlepiej znanych zjazwisk współczesnej literatury. Wielokrotnie nagradzana; za swoją poprzednią powieść O pięknie nominowana do Booker Prize – najbardziej prestiżowej brytyjskiej nagrody literackiej. Miejsce urodzenia: Londyn NW.
Zadie Smith
"Londyn NW"
Przekład
Jerzy Kozłowski
Wydawnictwo Znak
Kraków 2014
KONKURS
Dla naszych czytelników mamy cztery egzemplarze "Londyn NW".
kod: (kod: (esemes o treści ZW.01.Imię Nazwisko+ADRES WYSYŁKI)
Aby je  wygrać, wyślij w poniedziałek (9 czerwca) esemes z danym kodem na nr 71601 (cena 1 zł plus VAT - 1,23 zł).
Wygrywa co drugi esemes nadesłany na dany kod w godz. 13-15 w dniu 9 czerwca (książki wyślemy na adres wskazany w esemesie, informacja o wygranej znajdzie się w esemesie zwrotnym).
Źródło: materiały prasowe
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA