fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Telewizja

Wieści z planu "Gry o Tron": Kogo spotka Jon Snow?

Twitter
W internecie pojawiły się zdjęcia z planu "Gry o tron" wykonane przez - jak pisze "The Independent" - "wścibskiego fotografa".

Scenariusz ósmego, ostatniego sezonu "Gry o tron" utrzymywany jest w tajemnicy i jak dotąd nie pojawiło się zbyt wiele przecieków co do fabuły finałowego sezonu bijącego rekordy popularności serialu.

 

Po tym jak scenariusze odcinków poprzedniego sezonu, jak również same odcinki, wyciekały do sieci przed ich premierą, teraz HBO pilniej strzeże tajemnic produkcji. Stacja ma nawet nakręcić kilka zakończeń serialu, tak aby nikt nie wiedział jak naprawdę zakończy się saga.

Teraz jednak w sieci pojawiły się zdjęcia, które uchylają rąbka tajemnicy i zdradzają, że w ósmym sezonie dojdzie do ponownego spotkania dwóch serialowych przyjaciół - Jona Snow (w tej roli Kit Harrington) oraz Samwella Tarly'ego (John Bradley). Serialowi przyjaciele rozstali się kilka sezonów temu.

Co ciekawe zdjęcia, na których widać obydwu aktorów, pochodzą z Chorwacji, co wskazywałoby, że przyjaciele spotkają się w Królewskiej Przystani - stolicy krainy Westeros, w której rozgrywa się akcja.

Premierę sezonu ósmego zaplanowano na pierwszą połowę 2019 roku.

Źródło: The Independent
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA