fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Społeczeństwo

Partner Magdaleny Żuk Markus W. będzie pozywał internautów

Facebook
Pełnomocnik Markusa W., partnera zmarłej w Egipcie Magdaleny Żuk, zapowiada złożenie pozwów przeciwko internautom, którzy w sieci oskarżają jego klienta. - Dokumenty są już gotowe i rozpoczynam ich składanie – powiedział Wirtualnej Polsce mec. Łukasz Frankiewicz.

– Prokuratura orzekła, że nie ma dowodów, iż miał cokolwiek wspólnego z ta sprawą, dlatego składamy pozwy – mówi Wirtualnej Polsce mec. Frankiewicz. Wcześniej w internecie pojawiło się dużo teorii głoszących, że to właśnie partner Magdaleny Żuk oraz jego koledzy byli zamieszany w jej śmierć.

Pełnomocnik Markusa W. zapowiada również składanie zawiadomień o groźbach karalnych, jakie są adresowane do jego klienta.

Na wtorkowej konferencji prasowej prok. Ewa Węglarowicz-Makowska mówiła, że „na chwilę obecną nie ma żadnych okoliczności, które wskazywać by mogły, że te osoby (Markus W. i jego koledzy – przyp. red.) mają coś wspólnego ze śmiercią Magdaleny Ż.”

Informację, że klient Łukasza Frankiewicza otrzymuje groźby, potwierdził na tej samej konferencji Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu Piotr Leciejewski.

Dodał, że Markusowi W. została zaproponowana ochrona, ale nie chciał on z niej skorzystać.

Źródło: wp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA