fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Polityka

Nelli Rokita: Chcę do MEN

Była posłanka PiS Nelly Rokita
Fotorzepa, Magda Starowieyska
- Mogłabym zostać doradcą minister edukacji narodowej – mówi Nelli Rokita, była posłanka PiS, żona jednego z byłych liderów Platformy Obywatelskiej.

Nelli Rokita,  jak donosi portal se.pl, pracuje dziś nad systemem nauczania języków obcych. Udziela korepetycji w języku włoskim i angielskim. Interesuje się sprawami edukacji.

Niedawno wróciła z Hiszpanii do Polski. - Ubóstwiam ten południowy kraj i ludzi. Wróciłam jednak do Polski, bo wreszcie mamy dobre rządy – tłumaczy Nelli Rokita.

Chwali też nową panią premier Beatę Szydło. - Trzymam za nią kciuki – dodaje. Jej zdaniem Beata Szydło jest wielką przywódczynię i prawdziwym mężem stanu, który świetnie odnajduje się w roli premiera.

Zdradza też co jeszcze podoba jej się w nowej pani premier. - Bardzo gustownie się też ubiera. Uwielbiam jej broszki - dodaje Nelli Rokita.

Popiera też pomysł w sprawie sześciolatków. - Kto słyszał, aby takie maluchy szły do szkoły? – pyta w rozmowie z se.pl.

Zdradza, że chętnie wróciłaby do polityki, że mogłaby wspomóc rząd. - Widzę siebie jako doradcę w resorcie edukacji. Spędziłam wiele czasu zagranicą, znam języki obce, uczę ich zresztą moim systemem, który sama wymyśliłam. Moi uczniowie są bardzo zadowoleni – zapewnia Rokita.

Jeden z polityków PiS w rozmowie z portalem mówi, że marzenie byłej posłanki może się ziścić. - Nelli Rokita mogłaby pracować w MEN. Mogłaby się tam na pewno przydać. Słyszałem, że sprawy edukacji są jej teraz bardzo bliskie – tłumaczy polityk.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA