fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Piłka nożna

11-latek rozbił nos biegnąc za samochodem Salaha. I ma zdjęcie z idolem

AFP
Kiedy 11-letni fan Liverpoolu, Louis Fowler, wpadł na latarnię biegnąc za samochodem, którym jechał Mohamed Salah i przewrócił się rozbijając sobie nos, napastnik Liverpoolu zatrzymał się, aby sprawdzić, czy chłopcu nic się nie stało. Zdjęcie Salaha z 11-latkiem obiegło media społecznościowe - czytamy w Onecie.

Na zdjęciu, które trafiło do sieci widać Salaha z chłopcem z zakrwawioną twarzą. To właśnie 11-letni Fowler, który chwilę wcześniej wraz z 10-letnim bratem Izaakiem wypatrywał piłkarzy przed bazą treningową Liverpoolu, Melwood - czytamy w Onecie.

Chłopcy chcieli zrobić zdjęcie swoim idolom i kiedy zobaczyli Bentleya, którym jechał Salah, zaczęli biec za samochodem.

11-latek w czasie biegu nie zauważył jednak latarni, w którą uderzył, po czym przewrócił się i uderzył ziemię. W wyniku upadku złamał nos.

Salah, który widział co się stało zawrócił i zatrzymał się, żeby sprawdzić czy dziecko nie potrzebuje pomocy. To wtedy napastnik Liverpoolu zrobił sobie zdjęcie z zakrwawionym 11-latkiem i jego bratem. Tuż po tym 11-latek trafił do szpitala.

Zdjęcia chłopców z napastnikiem Liverpoolu wrzucił do internetu ojczym chłopców, który jednocześnie podziękował Salahowi za gest. Mężczyzna napisał, że po wszystkim Louis stwierdził, iż "warto było złamać nos".

Źródło: Onet.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA