fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Muzyka

KONKURS: Wygraj bilet na 60-lecie Piwnicy pod Baranami

Piwnica pod Baranami
materiały
Krakowski kabaret Piwnica pod Baranami obchodzi 60-lecie działalności. Z tej okazji zagra koncert - Kolędy i Pastorałki „Dla Miasta i Świata”. Dla naszych czytelników mamy podwójne zaproszenia do warszawskiego Teatru Roma.

Kraków, mgła, śnieg, kolędnicy, galicyjskie wino to obrazy, które zimową porą towarzyszą Świątecznym koncertom Piwnicy Pod Baranami. Spektakle legendarnej Piwnicy gromadzą od wielu lat tysiące widzów pragnących zatopić się w nastrój krakowskiej cyganerii i magiczny świat sztuki. Zespół Piwnicy rozpoczął sześćdziesiąty sezon swojej działalności kultywując w swoim przesłaniu najlepsze wzorce europejskiego kabaretu, rodzimych teatrzyków przedwojnia, jak i tego bardziej współczesnego. Wszystkie utwory to oryginalne kompozycje Jana Kantego Pawluśkiewicza, Zygmunta Koniecznego, Andrzeja Zaryckiego, Zbigniewa Preisnera, do tekstów Dymnego, Nowaka, Długosza, Wójtowicza i innych.

Ten niezwykły występ - który już od 20 lat przygotowują twórcy i kompozytorzy związani z Piwnicą, co roku prezentując nowy repertuar - będziemy mieli okazję obejrzeć w wykonaniu ponad 30 osobowej grupy artystów, gwiazd i muzyków Piwnicy pod Baranami:

19 grudnia 2015 roku o godzinie 16:00 oraz 19:00 w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku,

21 grudnia 2015 roku o godzinie 19:00 w Teatrze Muzycznym Roma w Warszawie.

KONKURS

Dla naszych czytelników mamy podwójne zaproszenia na koncert 60-lecie Piwnicy Pod Baranami - Kolędy i Pastorałki „Dla Miasta i Świata" w Teatrze Muzycznym Roma w Warszawie:

21 grudnia, godz. 19:00, Teatr Muzyczny Roma - 2 podwójne zaproszenia - (esemes o treści ZW.01.Imię Nazwisko)

Aby je wygrać, wyślij we wtorek (15 grudnia) esemes z danym kodem na nr 71601 (cena 1 zł plus VAT - 1,23 zł).

Wygrywa co drugi esemes z danym kodem wysłany na podany numer w godz. 12.00 - 14.00 w dniu 15 grudnia, do momentu wyczerpania puli nagród (zaproszenie będzie można odebrać na miejscu w dniu wydarzenia na godzinę przed jego rozpoczęciem, informacja o wygranej znajdzie się w esemesie zwrotnym).

Źródło: materiały prasowe
REKLAMA
REKLAMA

WIDEO KOMENTARZ

REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA