fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Muzyka

Artyści zagrają dla nauczycieli. "Solidarność jest ważna"

AdobeStock
W Warszawie odbędzie się koncert dla nauczycieli. "Chcemy przyciągnąć młodzież i pokazać im, jak ważna jest solidarność i zaangażowanie społeczne" - napisała na Facebooku Maria Sadowska, która jest organizatorką wydarzenia.

Organizatorką koncertu, który odbędzie się w środę w Warszawie jest wokalistka Maria Sadowska.

Artystka opublikowała na Facebooku wpis, w którym zachęca do wzięcia udziału w wydarzeniu. „Kochani! Dziękuję za niesamowity oddźwięk!!! Ilość maili i wiadomości od Was przeszła moje najśmielsze oczekiwania!!!! Bardzo przepraszam, ale nie daję już rady wszystkim odpisywać. Dziękuję artystom i nauczycielom, którzy do mnie napisali. Moglibyśmy zrobić kilkudniowy festiwal, niestety mamy tylko jeden dzień i kilka godzin, więc nie uda się wszystkich pomieścić” - czytamy w poście. „Line up jest już zamknięty. Choć jeszcze wczoraj nie było to pewne, dziś już wiemy , że koncert na pewno się odbędzie - podkreśliła Sadowska. 

Choć pełna lista artystów, którzy wystąpią na koncercie dla nauczycieli nie jest jeszcze znana, pojawiają się pierwsze szczegóły dotyczące wydarzenia. Jak informuje Radio Zet, do tej pory udział w imprezie potwierdzili między innymi Arek Jakubik, Big Cyc, Organek, Vienio i Natalia Kukulska.

Koncert odbędzie się 17 kwietnia pod Teatrem Studio w Warszawie. "Kochani przyjaciele artyści! Organizujemy w środę pod Teatrem Studio wielki koncert poparcia dla nauczycieli! Chcemy przyciągnąć młodzież i pokazać im, jak ważna jest solidarność i zaangażowanie społeczne" - napisała Sadowska na Facebooku. "Apeluję do kolegów, aby wystąpili razem z nami" - zaznaczyła wokalistka. 

 

Źródło: Radio Zet, Facebook
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA