fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Muzyka

Igorilla prezentuje nowy singiel i klip

materiały prasowe
Polska Stacja Kosmiczna L.E.M., spalający się w atmosferze PIRX oraz brak grawitacji - to wszystko w nowym teledysku Igorilli do piosenki "Wysokie napięcie".

Raper Igorilla lubi zaskakiwać i bawić się konwencjami. Tym razem, by uczcić 10. rocznicę śmierci Stanisława Lema, zabiera nas w podróż na orbitę okołoziemską, gdzie w niedalekiej przyszłości swoją misję realizuje Polska Stacja Kosmiczna L.E.M.

Teledysk jest hołdem złożonym autorowi "Solaris" oraz "Powrotu z gwiazd", który jest klasykiem światowego science-fiction. Widowiskowy, zrealizowany z rozmachem teledysk powstał dzięki wsparciu Narodowego Centrum Kultury i jest dziełem reżysera oraz operatora Adama Andrzejewskiego. Wraz z zespołem fascynatów kosmosu i tematyki science-fiction stworzył sugestywną, filmową wizję, jakiej nie było jeszcze w polskich klipach.

"Wysokie Napięcie" to singiel zapowiadający solową płytę rapera i wokalisty, znanego z zespołu Mama Selita. Album zatytułowany "Wbrew" ukaże się w tym roku.

Muzycznie "Wysokie Napięcie" to emocjonalne, osobiste i rzucane z precyzją wersy, pulsujące syntezatory i gęsty rytm. Za produkcję muzyczną odpowiada Olo Mothashipp, który na swoim koncie ma współpracę m.in. z Pablopavo, Vavamuffin czy Mariką.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA