fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Media

TVN24 odpowiada Jackowi Kurskiemu: Myli się pan

Fotorzepa, Piotr Guzik
TVN24 transmitowała uroczystość otwarcia Muzeum Polaków Ratujących Żydów im. Rodziny Ulmów w Markowej z udziałem prezydenta Andrzeja Dudy w marcu zeszłego roku - czytamy na stronie tvn24.pl. To reakcja na słowa Jacka Kurskiego - prezes TVP w rozmowie z "Rzeczpospolitą" twierdził, że TVN tej uroczystości nie pokazał.

Kurski w wywiadzie dla "Rzeczpospolitej" stwierdził m.in. że "marzy o telewizji wyważonej i tym samym jeszcze bardziej obiektywnej", ale, aby było to możliwe, "musielibyśmy mieć obiektywne TVN i Polsat".

Czytaj także: Rynek potrzebuje telewizji Kurskiego

Jako przykład braku obiektywizmu Kurski podał fakt, iż 17 marca 2016 roku "żadna telewizja komercyjna nie pokazała – ani TVN, ani Polsat – odsłonięcia przez prezydenta Andrzeja Dudę muzeum Ulmów, Polaków ratujących Żydów".

Tymczasem - jak czytamy w serwisie tvn24.pl - "Kurski się pomylił".

"Uroczystość otwarcia Muzeum Polaków Ratujących Żydów im. Rodziny Ulmów w Markowej z udziałem prezydenta Andrzeja Dudy i jego małżonki była transmitowana na antenie TVN24. Artykuł na ten temat został opublikowany także w tvn24.pl, gdzie można obejrzeć fragment transmisji" - czytamy na stronie.

 

Źródło: TVN24
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA