fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Literatura

Biblia dostępna na smartfonach

materiały promocyjne
Już 2 lutego „Biblia Audio”, największy audiobook w Europie, będzie dostępny w formie aplikacji mobilnej.

Powstało słuchowisko trwające 113 godzin, rozpisane na 480 głosów, z tłami dźwiękowymi nagrywanymi w Polsce i Izraelu. Dlatego „Biblia Audio” to największe zrealizowane dotychczas słuchowisko w Europie. W tworzenie superprodukcji zaangażowali się zarówno czołowi polscy aktorzy oraz sympatycy projektu i amatorzy.

Prace nad dziełem zakończyły się w grudniu 2017 roku.

- Biblia Audio już od jakiegoś czasu dostępna jest na tradycyjnych nośnikach, płytach CD i pendrive’ach – mówi Krzysztof Czeczot, pomysłodawca i realizator projektu. - Widząc jak dużym zainteresowaniem cieszy się nasza produkcja, zdecydowaliśmy się na zbudowanie aplikacji, która pozwoli wszystkim osobom posiadającym smartfony na stały dostęp do naszego dzieła. Aplikacja, którą stworzył zespół Moveapp, pozwoli na słuchanie całości Biblii Audio – także offline. Myślę, że fajnym prezentem dla tych, którzy zakupią poszczególne warianty, będzie darmowy dostęp do „Słowa na Dzień”, czyli wybranych fragmentów Pisma, które mają inspirować, być pretekstem do rozważań albo umożliwiać szybkie zerknięcie do fragmentów z różnych ksiąg.

Każdy może bezpłatnie pobrać aplikację i skorzystać z 30 darmowych dni testowych. Podczas tego okresu otrzymuje się również darmowy dostęp do „Słowa na Dzień”, czyli inspirujących fragmentów Pisma. Po tym czasie użytkownik będzie mógł zdecydować, czy jest zainteresowany dalszą subskrypcją.

W aplikacji możliwy będzie zakup Biblii Audio w następujących wariantach:

- dostęp do wybranej księgi, np. (do Księgi Rodzaju, lub Ewangelii wg św. Jana)

- dostęp do Starego lub Nowego Testamentu 

- dostęp do całej Biblii Audio.  

 

Po zakupie każdego z tych wariantów użytkownik bezpłatny dostęp do „Słowa na Dzień” na okres jednego roku od dnia zakupu. 

Aplikacja umożliwia pobranie nagrań do odtwarzania ich w trybie offline.

„Biblia Audio – superprodukcja” jest słuchowiskiem, w którym wzięły udział największe polskie gwiazdy m.in. Małgorzata Kożuchowska, Piotr Adamczyk, Anna Seniuk, Janusz Gajos, Magdalena Cielecka, Agata Kulesza, Jerzy Stuhr, Jerzy Trela, Adam Woronowicz, Jan Peszek, Franciszek Pieczka i wielu innych.

Fragment „Księgi Wyjścia” przeczytali prymas polski abp Wojciech Polak i naczelny rabin polski Michael Schudrich.

Za produkcję odpowiedzialny jest Krzysztof Czeczot i prowadzone przez niego studio dźwiękowe OSORNO. 

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA