fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Aplikacje/egzaminy

III Forum Aplikantów Radcowskich w Szczecinie

123RF
Marka Aplikanta a sukces zawodowy – pod takim tytułem samorząd radców prawnych w Szczecinie organizuje III Ogólnopolskie Forum Aplikantów Radcowskich.

W dniach 22 – 24 kwietnia 2016r. aplikanci z całego kraju dyskutować będą na tematy dotyczące aplikacji oraz roli aplikanta w samorządzie w kontekście procesu kształcenia i pracy w samorządzie. Uczestnicy Forum postawią sobie pytanie: czy już na aplikacji należy budować swoją markę jako fundament przyszłego sukcesu zawodowego? Czy jest to możliwe i czy obecny proces kształcenia umożliwia realizację tego postulatu.

Tradycyjnie, w wydarzeniu będą uczestniczyć aplikanci z każdej z okręgowych izb radców prawnych, przedstawiciele władz samorządu i dziekani izb okręgowych.

W tym roku Forum zainauguruje wykład dr Adama Bodnara Rzecznika Praw Obywatelskich. W sobotę, od godz. 9.30 odbędą się warsztaty. Na początku specjaliści firmy Home.pl, przybliżą zagadnienie, którego tematem będzie „Zakaz reklamy, a sposoby budowania marki w sieci." Następnie, aplikanci pracować będą w trzech grupach warsztatowych: „Czy aplikant pracuje na swój czy patrona sukces?"; „Nowe technologie a etyka zawodowa" oraz „Szkolenie aplikantów jako klucz do sukcesu". Podsumowaniem pracy warsztatowej będzie dyskusja panelowa, w której wezmą udział aplikanci, przedstawiciele władz samorządu oraz zaproszenie goście.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA