rp.pl

Zapraszamy na czwartą edycję „Polish Bicycle Summit"

Już po raz czwarty spotykamy się w doborowym rowerowym gronie. Temat spotkania pozostaje niezmienny, rower jako element zrównoważonego transportu.

17. Mastercard OFF CAMERA: Nominacje – Najlepsza Aktorka, Aktor i Mastercard Rising Star

W trakcie Międzynarodowego Festiwalu Kina Niezależnego Mastercard OFF CAMERA spośród filmów, które są nominowane do Konkursu Polskiego, w którym do zdobycia jest w wysokości 100 000 zł, jury wybiera także laureatów w konkursach na Najlepszą Aktorkę, Najlepszego Aktora i Mastercard Rising Star, czyli najlepszy debiut aktorski w filmie pełnometrażowym. Nominacje przedstawiamy poniżej.

Praktycznie o przyszłości otwartego oprogramowania. Konferencja Open Source Day 2024 już 18 kwietnia

Już za kilka dni Warszawa zamieni się w europejskie centrum wymiany wiedzy na temat otwartego oprogramowania. Wszystko za sprawą Open Source Day 2024 – 13. edycji konferencji organizowanej przez Linux Polska.

RZECZo...: powiedzieli nam

O czym dzisiaj rozmawialiśmy? Zapraszamy do obejrzenia najciekawszych fragmentów programu #RZECZo...

ESG w centrum uwagi polityków i biznesu

Stojące przed biznesem wyzwania, związane z realizacją celów ESG, stały się osią szerokiej debaty uczestników Okrągłego Stołu Zrównoważonej Transformacji Gospodarczej.

Promocja działań dla wspólnej przyszłości

TOGETAIR 2024 to już piąta edycja największego wydarzenia ekologicznego w Polsce, która po raz kolejny połączy przedstawicieli ze świata biznesu, administracji, NGO-sów i uczelni wyższych.

Cyfryzacja służby zdrowia? Tak, ale bez pochopnych decyzji

Cyfryzacja, zdrowie psychiczne dzieci i młodzieży oraz promocja profilaktyki - to priorytety polskiej prezydencji w Radzie Unii Europejskiej w dziedzinie ochrony zdrowia.