rp.pl

Kolacja lub impreza 200 m pod wodą

U-Boat Worx, holenderska firma produkująca łodzie podwodne, opracowała zaskakujący model. Łódź o nazwie UWEP (akronim od Under Water Entertainment Platform, z ang. podwodna platforma rozrywkowa) ma służyć imprezom towarzyskim w głębiach mórz.

Wpływ wojny w Ukrainie na bezpieczeństwo energetyczne Polski

Wpływ wojny w Ukrainie na bezpieczeństwo energetyczne Polski – to temat debaty „Rzeczpospolitej”, która odbędzie się 30 maja.

Dzieci rządzą w aplikacji PeoPay KIDS

Bank Pekao systematycznie rozszerza możliwości aplikacji dla najmłodszych. Od teraz dzieci mają jeszcze więcej możliwości zarządzania wyglądem swojej bankowej aplikacji.

Czego od aplikacji bankowych oczekują klienci?

Dzisiejsze aplikacje bankowe dają wyjątkowe możliwości, które nie zawsze są wykorzystywane przez ich użytkowników. 69 proc. z nich sprawdza w ten sposób wydatki i kontroluje stan swoich finansów[1]. O tym, jak powinna wyglądać przyjazna użytkownikom aplikacja bankowa, rozmawiamy z Igorem Zacharjaszem, dyrektorem ds. rozwiązań dla kanałów cyfrowych i innowacji w dziale rozwoju produktów w Europie Środkowo-Wschodniej, Visa.

Visa Mobile – nowy sposób płacenia za zakupy online

Visa Mobile to metoda płacenia, dzięki której transakcje online staną się łatwiejsze, szybsze i bardziej intuicyjne przy zachowaniu ich bezpieczeństwa. Jest rozwiązaniem na wskroś globalnym, a Polska to pierwszy kraj, w którym je wdrożono.