rp.pl

Skuteczny sposób na podniesienie innowacyjności firm z sektora MŚP

Z projektu Sieć Otwartych Innowacji realizowanego przez Agencję Rozwoju Przemysłu S.A. skorzystało łącznie ponad 170 przedsiębiorstw. Fundusze europejskie pomogły im podnieść ich konkurencyjność.

Inteligentne miasta stają się rzeczywistością

Smart city dają bardzo duże oszczędności i poczucie bezpieczeństwa – mówi Małgorzata Ciechomska, dyrektorka Smart City w Orange Polska.

Rowerowa rewolucja powoli obejmuje wszystkie zakątki Polski

Przedstawiciele władz lokalnych opowiadają naszej redakcji o tym, co czeka rowerzystów w ich miastach oraz regionach w 2023 roku.

Dzień Dziecka w Teatrze Capitol Przenieście się do świata fantazji w weekend 3 - 4 czerwca!

Bajkowa scena Teatru Capitol, jak co roku przygotowała mnóstwo atrakcji dla najmłodszych z okazji Dnia Dziecka.

Świat w Smart TV

Brak czasu, nadmiar informacji i codziennych wyzwań sprawia, że żyje nam się coraz trudniej. W życiowych zmaganiach możemy mieć jednak ważnego sprzymierzeńca: to telewizor Samsung Smart TV, wyposażony w najlepszy, najszybszy i najbardziej intuicyjny system obsługi i najszersze możliwości użytkowania.

PANA zaprasza na konferencję „Bezpieczeństwo obrotu gospodarczego-odpowiedzialność instytucji, odpowiedzialność biznesu”.

21 czerwca br. o godz. 10.00 odbędzie się konferencja Polskiej Agencji Nadzoru Audytowego pn. „Bezpieczeństwo obrotu gospodarczego - odpowiedzialność instytucji, odpowiedzialność biznesu”.

Dbajmy razem o planetę – Bo jak nie NAŁ to kiedy?!

Coraz więcej przedsiębiorstw podejmuje działania zmierzające do poprawy stanu środowiska. Nestlé, największy na świecie producent żywności, od lat angażuje się w działania na rzecz poszanowania zasobów naturalnych i ochrony środowiska naturalnego.

DANONE wraz z partnerami uruchamia pionierski program recyklingu kubków po jogurcie

Na Śląsku uruchomiono pierwszą w Polsce i jedną z pierwszych na świecie instalacji do recyklingu zużytych produktów z polistyrenu (PS), pochodzących z gospodarstw domowych.