Prawie polski ćwierćfinał w Cincinnati

Agnieszka Radwańska – Sabine Lisicki 6:1, 6:1 w turnieju WTA w Cincinnati. Niecała godzina i po walce

Publikacja: 15.08.2014 04:02

Mecz był zaskakująco krótki i jednostronny, zaledwie 52 minuty i już publiczność biła brawo Polce.

Lisicki chyba za bardzo pamiętała niedawną porażkę w Montrealu, grała słabo, nie potrafiła wykorzystać swego mocnego serwisu i po raz pierwszy przegrała z Radwańską tak szybko i tak zdecydowanie.

Kolejną rywalką Agnieszki będzie przyjaciółka, Dunka Karolina Woźniacka. Można rzec, w Cincinnati będzie dziś wieczorem (początek nie przed 21.00 naszego czasu) ćwierćfinał prawie polski. Pozostałe pary ćwierćfinałowe to: Maria Szarapowa – Simona Halep, Serena Williams – Jelena Janković oraz Ana Ivanović – Elina Switolina.

– S. Lisicki (Niemcy) 6:1, 6:1

M. Szarapowa (Rosja, 5) – A. Pawliuczenkowa (Rosja) 6:4, 7:6 (7-2)

Iga Świątek wygrywa pierwszy mecz w Madrycie. Niespodziewane kłopoty w końcówce
Iga Świątek czeka na pierwszy sukces w Hiszpanii. Liderka rankingu zaczyna dziś turniej w Madrycie