„Wsiąść do pociągu: Paryż”: Komunikacją przez Paryż

„Wsiąść do pociągu: Paryż” to okazja, by odwiedzić Francję bez ruszania się z domu.

Publikacja: 26.04.2024 17:00

„Wsiąść do pociągu: Paryż”, wyd. Rebel.pl

„Wsiąść do pociągu: Paryż”, wyd. Rebel.pl

Foto: materiały prasowe

W tym roku Paryż będzie przeżywał oblężenie. Igrzyska olimpijskie przyciągną miliony turystów. Drogie zazwyczaj hotele już podniosły ceny, windują je także restauracje, kawiarnie i kluby. Zwykli mieszkańcy planują na ten czas opuścić miasto. Nie chcą zmagać się z zaplanowanymi strefami bezpieczeństwa, regularnymi kontrolami osobistymi i tłokiem w miejskiej komunikacji. No i oszustami oraz kieszonkowcami, którzy już szykują się na żniwa.

Planszówka „Wsiąść do pociągu: Paryż” to okazja, by poczuć paryski klimat bez nadwyrężania portfela. Gra należy do popularnej serii „Wsiąść do pociągu”, a ściślej jej odnogi poświęconej transportowi miejskiemu. Rozgrywka przebiega tu szybciej, trwa najwyżej kwadrans, a uproszczone zasady pozwalają błyskawicznie wybudować sieć połączeń między najważniejszymi paryskimi atrakcjami, od Łuku Triumfalnego po Ogrody Luksemburskie.

Teraz 4 zł za tydzień dostępu do rp.pl!

Kontynuuj czytanie tego artykułu w ramach subskrypcji rp.pl

Na bieżąco o tym, co ważne w kraju i na świecie. Rzetelne informacje, różne perspektywy, komentarze i opinie. Artykuły z Rzeczpospolitej i wydania magazynowego Plus Minus.

Plus Minus
Jan A.P. Kaczmarek: Dobry film może zmienić życie twórcy
Plus Minus
Tomasz P. Terlikowski: Taka debata o aborcji nie jest ok
Plus Minus
„Dziennik wyjścia”: Rzeczywistość i nierzeczywistość
Plus Minus
Europejskie wybory kota w worku
Plus Minus
Waleczny skorpion