Krzysztof Rawa

Miłośnik golfa i lekkoatletyki

Roland Garros: Iga Świątek w podskokach w półfinale

Iga Świątek w 88 minut pokonała 6:4, 6:2 Coco Gauff w ćwierćfinale Roland Garros 2023. Półfinał Polki z Beatriz Haddad Maią w czwartek po południu

Roland Garros. Iga Świątek już w paryskim ćwierćfinale

Polka w pół godziny wygrała czwarty mecz w turnieju. Chora Łesja Curenko poddała spotkanie przy stanie 1:5 w pierwszym secie. W środę ćwierćfinał z Coco Gauff.

Losowanie w Paryżu: Idze Świątek łatwo nie będzie

Iga Świątek ma na drodze do sukcesu w Roland Garros 2023 Barborę Krejcikovą w 1/8 finału i Jelenę Rybakinę w półfinale. Magda Linette, Magdalena Fręch i Hubert Hurkacz na starcie turnieju zmierzą się z Leylah Fernandez, Shuai Zhang i Davidem Goffinem

Rybakina mocna też na ziemi. Teraz czas na Paryż

Trzy z sześciu rywalek poddały jej mecz z powodu kontuzji, ale Jelena Rybakina będzie groźna w Paryżu. Jan Zieliński i Hugo Nys wygrali w Rzymie turniej deblowy.

Wygrała z Świątek, wygrała turniej w Rzymie. Rybakina mistrzynią na Foro Italico

Reprezentantka Kazachstanu zwyciężyła kontuzjowaną Anhelinę Kalininę 6:4, 1:0 (krecz) w finale turnieju WTA 1000 w Rzymie. O tytuł wśród mężczyzn zagrają Holger Rune i Daniił Miedwiediew.

Płacowa luka Igi Świątek

Pół wieku starań o jednakowe płace w tenisie kobiet i mężczyzn to za mało. Turniej w Rzymie przypomniał, że poza Wielkim Szlemem różnice nadal istnieją, są znaczne i mają zwolenników.

Rafael Nadal nie zagra w Paryżu. Iga Świątek czeka na diagnozę

Rafael Nadal nie zagra w Roland Garros i w przyszłym sezonie prawdopodobnie zakończy karierę. Wyjazd Igi Świątek do Paryża stoi pod znakiem zapytania.

Po kontuzji w Rzymie: Iga Świątek czeka na wyniki badań

Wyjazd Igi Świątek na kolejny turniej do Paryża być może jest zagrożony, ale na razie głos mają lekarze

Kontuzja zatrzymała Igę Świątek w Rzymie

Iga Świątek nie wygra po raz trzeci turnieju na Foro Italico. Przy stanie 6:2, 6:7 (3-7), 2:2 Polka poddała mecz z Jeleną Rybakiną z powodu urazu uda. Novak Djoković także nie obroni tytułu.

Iga Świątek w Rzymie: teraz ćwierćfinał

Polka w trzecim meczu na Foro Italico pokonała Donnę Vekić 6:3, 6:4. W środę emocje rosną, Igę czeka ćwierćfinał z Jeleną Rybakiną.