Zenon Martyniuk zaśpiewa na Sylwestrze Marzeń nowej TVP

Maryla Rodowicz, Edyta Górniak i Justyna Steczkowska, a także Sławomir i Kajra, Zenon Martyniuk, grupa Weekend oraz Piękni i Młodzi wystąpią na Sylwestrze Marzeń w Zakopanem, którego losy wahały się w związku z sytuacją w TVP.

Publikacja: 28.12.2023 10:15

Zenon Martyniuk zaśpiewa na Sylwestrze Marzeń nowej TVP

Foto: FOTON/PAP

W tym roku, już po wyborach, wiele wskazywało, że Sylwester Marzeń 2023/2024 nie odbędzie się w Zakopanem. Przełom nastąpił 22 listopada.

Sylwester w Zakopanem i trzy damy

TVP2 zaprasza na transmisję koncertu w niedzielę 31 grudnia już od godz. 19:50. Jak informuje TVP, na zakopiańskiej scenie wystąpią największe osobowości polskiej sceny muzycznej z trzema damami polskiej piosenki na czele – Marylą Rodowicz, Edytą Górniak i Justyną Steczkowską.

Czytaj więcej

Znane nazwiska znowu w telewizji publicznej. Orłoś i Szpakowski "wracają na miejsce"

Ponadto widzowie zobaczą też najpopularniejsze wokalistki młodego pokolenia, dziewczyny, które w zawrotnym tempie podbiły radiowe listy przebojów – Roxie Węgiel, Viki Gabor, Blankę i Darię. Widzów ma cieszyć obecność Cleo, wokalistki. Jak czytamy „o szampański nastrój zadbają specjaliści od zabawy do białego rana – Sławomir i Kajra, Zenon Martyniuk, grupa Weekend oraz Piękni i Młodzi”.

Wśród gwiazd Sylwestra Marzeń znajdą się także grupa Pectus oraz Afromental; ci ostatni do koncertu zaprosili swoich faworytów z różnych edycji „The Voice of Poland”. Na Równi Krupowej wystąpią również Allan Krupa oraz formacja Mike&Laurent. Rocka ma reprezentować grupa Red Lips.

Dla widzów Dwójki i publiczności w Zakopanem w sylwestrową noc zaśpiewają również Lisha and The Men (Joanna Liszowska wykona m.in. utwór niespodziankę), duet Mezo&Liber, Marco Bocchino finalistka najnowszego „The Voice of Poland”, pochodząca z Kenii Becky Sangolo, wokalista i kompozytor Dominik Dudek, „faceci wierzący w sukces”, czyli grupa Felivers, Karolina Stanisławczyk, doskonale znany fanom ,,The Voice of Poland” Paweł Kozicz, wschodząca gwiazda polskiej sceny muzycznej Tomash, a także Steve, Toni, Ski oraz Balja znani jako S.T.S.B. fka Fun Factory – legenda gatunku eurodance, twórcy takich hitów jak „Celebration” czy „I Wanna B With U”.

Sylwester Marzeń. Disco i funky

Znakiem firmowym tegorocznego Sylwestra Marzeń będzie muzyczna różnorodność: pop, rock, funk, hip-hop i „nieśmiertelne disco”. Z całą pewnością zaskoczeniem okażą się nowe i nieoczywiste aranżacje wielkich dyskotekowych przebojów.

Czytaj więcej

Łukasz L.U.C. Rostkowski: Żyjemy w cyrku wielkiej skali

Artyści wykonają polskie i zagraniczne hity – znane i uwielbiane przez wszystkich miłośników dobrej zabawy, ale usłyszymy także piosenki zupełnie nowe lub takie, które niedawno debiutowały na listach przebojów. Gwiazdy zaśpiewają po polsku, angielsku, włosku, hiszpańsku. Młode pokolenie wykonawców spotka się z muzycznymi legendami. Nie zabraknie naprawdę wyjątkowych duetów, widowiskowych kreacji i zaskakujących wcieleń gwiazd. Niektóre będą nawiązywać do kultowych scen ze słynnych filmów oraz stylu wielkich ikon popkultury.

Za sprawą multimediów, efektów pirotechnicznych i widowiskowej scenografii widzowie „Sylwestra Marzeń z Dwójką” staną się uczestnikami wyjątkowego muzycznego spektaklu z udziałem najjaśniejszych gwiazd polskiej estrady oraz gości z zagranicy.

O oprawę choreograficzną zadbają tancerze Agustina Egurroli. Sylwestrowy koncert poprowadzą: Izabella Krzan, Tomasz Kammel i Rafał Brzozowski. Za kulisami prowadzących wspierać będą Ania Lewandowska i Marta Surnik.

Telewizja
Apple kręci w Warszawie serial. Zamknięto Świątynię Opatrzności Bożej
Telewizja
Herstory: Portrety ponad 20 wybitnych Polek w projekcie HISTORY Channel
Serial
„Władcy przestworzy” na Apple TV+. Straceńcy latali w dzień
Telewizja
Magdalena Piekorz zajmie się serialami i filmami w TVP
Materiał Promocyjny
Jak kupić oszczędnościowe obligacje skarbowe? Sposobów jest kilka
Telewizja
Serialowe Złote Globy. Kolejny triumf „Sukcesji”