Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 30.08.2020 18:22 Publikacja: 30.08.2020 18:22
Foto: Adobe Stock
Materiał przygotowany we współpracy z firmą genXone SA
Na warszawskiej giełdzie zadebiutowała spółka, która ma szansę zmienić rynek testów na koronawirusa. Kiedy myślimy o objawach towarzyszących Covid-19, zwłaszcza w jego łagodnej formie, często trudno odróżnić je od symptomów grypy. Rozwiązaniem, które udzieli jednoznacznej odpowiedzi, czy przyczyną choroby jest wirus SARS-CoV-2 czy jednak jeden z 17 najczęściej występujących wirusów odpowiedzialnych za choroby układu oddechowego, jest nowy test w ofercie genXone. Co więcej, sama identyfikacja koronawirusa jest jeszcze bardziej precyzyjna, bo oparta na wykryciu aż czterech genów SARS-CoV-2.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę.
Gośćmi szóstego odcinka podcastu „Rzecz o geopolityce” Mateusza Grzeszczuka byli Kacper Kita z portalu Nowy Ład...
Prezydent USA Donald Trump rozmawiał w czwartek telefonicznie z Władimirem Putinem, a prawdopodobnie w piątek pl...
Donald Trump obiecywał wywrócić stolik, a tymczasem – jak mówi Jędrzej Bielecki – „pokazał, że jest przyjacielem...
Sekretarz obrony USA Pete Hegseth wstrzymał wysyłkę rakiet i amunicji na Ukrainę z powodu obaw o poziom amerykań...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas