Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 27.04.2018 10:31 Publikacja: 27.04.2018 10:15
Prof. Małgorzata Gersdorf
Foto: Fotorzepa / Robert Gardziński
W piątek o godzinie 11.00 rozpocznie się pierwsze posiedzenie Nowej Krajowej Rady Sądownictwa na podstawie ustawy Prawa i Sprawiedliwości. Zgodnie z uchwalonymi przepisami ma być ono transmitowane w Internecie.
Posiedzenie zwołała obecna przewodnicząca Rady - Pierwsza Prezes Sądu Najwyższego - prof. Małgorzata Gersdorf, która wydała też dzisiaj oświadczenie w tej sprawie.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Zachowek to forma rekompensaty dla osób, które zostały pominięte w testamencie, a jednocześnie jedno z podstawow...
Sieć Obywatelska Watchdog Polska będzie domagała się zapewnień, że żadnych kosztów ślubu Kingi Dudy - jak przeko...
Przyłączenie się radców spowodowałoby większy zasięg akcji. Tymczasem radcowie nie tylko się nie przyłączyli, al...
Po prawie 10 latach postępowania grupowego wytoczonego przez kredytobiorców frankowych Sąd Apelacyjny w Łodzi or...
Od wtorku 1 lipca w aplikacji mObywatel można złożyć wniosek o wydanie dowodu osobistego, zgłosić utratę lub usz...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas