Aktualizacja: 24.03.2021 12:35 Publikacja: 24.03.2021 10:45
Foto: Bloomberg
Naszym rozmówcą będzie dyrektor zarządzający oraz starszy strateg ds. portfela aktywów w Goldman Sachs International, Christian Mueller-Glissmann. Tematem przewodnim będzie to, co dzieje się na rynkach akcji czy też obligacji, których rosnące rentowności spędzają ostatnio sen z powiek inwestorom. Nie zabraknie też wątków dotyczących inflacji i sytuacji gospodarczej na świecie. To jednak tylko jedna z atrakcji przygotowanych na ten dzień.
Zaraz po rozmowie z gościem specjalnym zapraszamy na debatę pt: „Finansowy rynek przyszłości", w której udział wezmą przedstawiciele najważniejszych w kraju instytucji rynkowych i spółek. Będą to: Piotr Borowski, członek zarządu GPW, Paweł Borys, prezes Polskiego Funduszu Rozwoju, Tomasz Czechowicz, prezes MCI Capital ASI, dr hab. Katarzyna Kreczmańska-Gigol, wiceprezes zarządu ds. finansowych w KGHM Polska Miedź, prof. SGH, Marcin Petrykowski, dyrektor zarządzający S&P Global Ratings, oraz Maciej Trybuchowski, prezes Krajowego Depozytu Papierów Wartościowych. Debatę poprowadzi redaktor naczelny „Parkietu", Andrzej Stec. Zapyta doświadczonych menedżerów m.in. o kondycję rynku kapitałowego, hossę na surowcach, pracownicze plany kapitałowego i przede wszystkim trendy, które zmieniają i zmienią w przyszłości rynek finansowy i szerzej: gospodarkę.
Koniec pewnej epoki. W sobotę na corocznym spotkaniu akcjonariuszy Berkshire Hathaway dotychczasowy prezes i głó...
Kontrolowany przez Warrena Buffetta wehikuł finansowy Berkshire Hathaway Inc. opublikował w sobotę wyniki za pie...
26 proc. ocenia ją pozytywnie, a 28 proc. negatywnie. Tylko co piąty deklaruje, że w ostatnich trzech miesiącach...
Norweski narodowy fundusz emerytalny Statens pensjonsfond, nazywany potocznie funduszem naftowym ze względu na g...
Fundusze zdefiniowanej daty PPK w miarę swoich możliwości stabilizowały sytuację na warszawskim rynku, w czasie...
W debacie o rynku pracy nie można zapominać o człowieku. Ideałem dla większości pozostaje umowa o pracę, ale technologie i potrzeba elastyczności oferują nowe rozwiązania.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas