Pierwszą firmę założył na przełomie lat 80. i 90. z przyjaciółmi z Politechniki Wrocławskiej. Był to Technimeks, zajmujący się m.in. sprzedażą komputerów.
Firma ta dała początek aż pięciu innym spółkom, w tym również znanej dziś na całym świecie Selenie, do której należą takie marki jak Tytan, Artelit oraz hiszpańska Quilosa.
Przez branżę oceniany jest jako menedżer niezwykle ambitny, a przez dziennikarzy jako człowiek mocno zapracowany, z którym niełatwo się umówić na rozmowę.
Światowe ambicje
Krzysztof Domarecki z niewielkiej firmy dystrybucyjnej Selena stworzył międzynarodowy holding specjalizujący się w produkcji i sprzedaży chemii budowlanej, takiej jak silikony, kleje czy pianki montażowe. Najpierw jednak skupił się na rodzimym rynku.
Dopiero gdy uznał, że Selena ma już ugruntowaną pozycję w kraju, oddał jej stery w inne ręce, a sam skoncentrował się na rozwoju globalnego biznesu poprzez firmę Selena FM. To ta spółka odpowiada dziś za strategię rozwoju całej grupy, na którą składa się 30 firm rozsianych po całym świecie.