fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Mieszkaniowe

Rezydencje Pałacowa będą sterowane tabletami

Ceny willi w wilanowskim projekcie zaczynają się od 2,5 mln zł
Materiały Inwestora
Kompleks domów jednorodzinnych Rezydencje Pałacowa w stołecznym Wilanowie, będzie zarządzany przy pomocy tabletów i smartfonów
Inwestycja jest realizowana w ramach partnerstwa joint venture przez spółkę Real Management i Grupę Capital Park.
Pierwszy etap osiedla ma być gotowy w pierwszym kwartale 2013 roku. Także na początku przyszłego roku deweloper ma rozpocząć budowę drugiej części osiedla, która ma się zakończyć w pierwszej połowie 2014 roku.
Wilanowskie osiedle domów jednorodzinnych ma być sterowane z poziomu m.in. tabletów i smartfonów.
Deweloper przewiduje trzy typy domów. - Każdy będzie wyposażony w inteligentne rozwiązania tworzące rozbudowany system zarządzania automatyką budynku, którym będzie można sterować za pośrednictwem aplikacji dostępnej na takich urządzeniach, jak iPhone czy iPad - podkreślają przedstawiciele dewelopera. - Umożliwi to kompleksowe sterowanie m.in. oświetleniem, zasłonami oraz sprzętami AGD i RTV. System zapewni także zdalny monitoring pomieszczeń.
W pierwszej części projektu deweloper zamierza oddać 24 z 48 planowanych willi. Średnia powierzchnia domów w tym projekcie to ponad 230 mkw. Całkowita planowana powierzchnia ma przekroczyć 11 tys. mkw. Ceny domów wahają się od 2,5 do 3 mln złotych.
Rezydencje Pałacowa to druga inwestycja mieszkaniowa w portfolio spółki Real Management, po oddanym do użytku w czerwcu 2007 roku osiedlu Rezydencje Chojnów. - W obu przypadkach działamy zarówno jako inwestor i deweloper, a dodatkowo odpowiadamy również za administrację i zarządzanie nieruchomością – wyjaśnia Arkadiusz Płociński, wiceprezes zarządu Real Management.
Projekt wilanowskiego osiedla przygotowała warszawska pracownia architektoniczna PRC Architekci, znana m.in. z projektu rewitalizacji historycznego zakładu Fabryki Norblina w centrum stolicy oraz projektu Eurocentrum – biurowców w Alejach Jerozolimskich w Warszawie. Za aranżację wnętrz odpowiada z kolei studio Space.
Źródło: ekonomia24
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA