fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W sieci opinii

Kandydaci SLD wyznaczają nagrodę za wskazanie winnych ich porażki

W Sieci Opinii
Kandydujący do Senatu - Piotr Hałasik i do Sejmu - Kazimierz Karolczak z SLD wyznaczyli nagrodę za wskazanie autorów ulotek, które ich szkalowały. Wybory przegrali, ale z nagrody się nie wycofali
Ulotki trafiły do skrzynek pocztowych tysięcy mieszkańców Zagłębia. W „Gazecie Sosnowiec” czytamy:
Z podpisanych przez Niezależne Stowarzyszenie Prawdziwa Lewica Zagłębia ulotek można było dowiedzieć się m.in., że Karolczak jest „zepsuty przez pieniądze”, a anonimowi autorzy sugerują, że zbił fortunę zatrudniając bezrobotnych w agencji pracy tymczasowej. Hałasikowi dostało się za rzekome „zbijanie kasy na intratnych zleceniach energetycznych” i położenie „łapy na dostawach ciepła do osiedlowych mieszkań”.
Piotr Hałasik powiedział:
Treść listu jest mi już znana. Z przykrością stwierdzam, że przeciwnicy powielili tysiące zwykłych paszkwili. Publikowane treści to czyste kłamstwa nie odnoszące się nawet w jednym procencie do rzeczywistości i bazujące na skandalu i postawieniu mojej osoby w złym świetle.
Kazimierz Karolczak denerwuje się:
Ulotki to stek bzdur i pomówień, o sprawie zawiadomiłem prokuraturę. Jestem pewien, że prędzej czy później dowiemy się kto za tym stoi. Mimo porażki w wyborach, podtrzymuję słowa o 15 tysiącach złotych nagrody.
Sądzimy, że ulotki z pomówieniami nie miały zbyt wielkiego wpływu na wynik wyborów. Czy zatem znalezienie winnych ma pomóc kandydatom przełknąć gorzki smak porażki? Zemsta bywa słodka.
Źródło: ROL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA