fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Warszawa

Bemowo i Białołęka mają swoje imprezy

Chociaż główna impreza sylwestrowa odbędzie się w centrum miasta, dwie stołeczne dzielnice zdecydowały się na zorganizowanie własnych.
Mieszkańcy Bemowa i Białołęki mogą się bawić przed swoimi ratuszami.Pierwsza wystartuje impreza na Białołęce. Na godz. 21 burmistrz Jacek Kaznowski zaprasza mieszkańców na ul. Modlińską 197. O tej porze rozpocznie się występ zespołu Kararockers, który łączy muzykę rockową z karaoke. Grupa ma w repertuarze covery, m.in. Lady Pank, Republiki, Lombardu, Maanamu czy Pink Floydów i U2.
Po Kararockers zagrają Bracia, czyli zespół założony przez dwóch synów Krzysztofa Cugowskiego, wokalisty Budki Suflera.
Godzinę przed „godziną zero” rozpocznie się koncert głównej gwiazdy wieczoru Bony M. Będzie można potańczyć przy muzyce słynnej w latach 70. grupy. O północy odbędzie się pokaz sztucznych ogni, który potrwa kwadrans. To widowisko zakończy imprezę. Organizatorzy spodziewają się, że przed ratusz w Białołęce przyjdzie ok. 10 tys. osób.
Na sylwestra zaprasza też Bemowo. – To już tradycja w naszej dzielnicy, gdybyśmy ją przerwali, to mieszkańcy nie byliby zadowoleni – uważa burmistrz Jarosław Dąbrowski. Dodaje, że impreza będzie miała rodzinny charakter i mogą na nią przyjść zarówno rodzice z dziećmi, jak i osoby starsze.
Zabawa przed urzędem przy ul. Powstańców Śląskich 70 rozpocznie się o godz. 22. Gwiazdami będą Sara May oraz Bartek Wrona. W 2006 r. wokalistka dotarła do finału cypryjskich eliminacji konkursu Eurowizji. Bartek Wrona w latach 90. był najpopularniejszym członkiem boysbandu Just 5, a od kilku lat kontynuuje karierę solową.
O północy odbędzie się pokaz sztucznych ogni. Organizatorzy spodziewają się od 3 do 4 tys. osób.
Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA