fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Media i internet

Lis otwiera gazetę internetową

ROL
Magdalena Lemańska
Tomasz Lis od kilku miesięcy pracuje nad uruchomieniem serwisu opiniotwórczo-informacyjnego na kształt amerykańskiego "Huffington Post"
– Nazywam ten projekt "polskim Huffington Post" - mówi Tomasz Lis. Jak podaje, w przedsięwzięcie jest zaangażowanych kilkanaście osób, a jego budżet jest „wielomilionowy". – W mediach elektronicznych od lat nie wystartowało nic tak dużego – zapewnia Lis. W przyszłym tygodniu chce ujawnić szczegóły projektu.
Ten amerykański serwis został założony w 2006 roku przez Arianę Huffington. Bazuje na blogach pisanych przez polityków, biznesmenów, czy gwiazdy, ale zawiera też część informacyjną. W tym roku portal został kupiony przez amerykański koncern medialny AOL. Czytaj także W sieci opinii
Lis w przyszłym tygodniu chce ujawnić szczegóły projektu. Stanie się to 8 listopada podczas tegorocznej konferencji branży internetowej Forum IAB Polska.
Tomasz Lis jest redaktorem naczelnym tygodnika "Wprost", prowadzi też autorski program "Tomasz Lis na żywo" w TVP2. Zapowiedział, że nie chce rezygnować z tych funkcji na rzecz nowego projektu.
Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA