fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Linie lotnicze i lotniska

Strajk generalny w Grecji - odwołane loty

Fotorzepa, Bosiacki Roman Bos Roman Bosiacki
Dziś odbędzie się zaplanowany strajk generalny w Grecji. Jak podaje Centrum Rezerwacji Tanie-Loty.com.pl, do strajku dołączą także kontrolerzy ruchu lotniczego
Pasażerowie, którzy mieli na dziś zaplanowany lot do lub z Grecji, muszą liczyć się z odwołaniami lub opóźnieniami połączeń. Linie lotnicze odwołują dziś część rejsów do Grecji - zmiany nastąpią m.in. w rozkładach Lufthansy, Ryanair i PLL LOT. Eksperci ostrzegają: przed udaniem się na lotnisko warto sprawdzić status swojego lotu.
Lufthansa odwołała dziś kilka ze swoich połączeń do i z Grecji. Cześć lotów przewoźnika będzie zaś opóźnionych. Status konkretnego lotu z Lufthansą pasażerowie mogą sprawdzić na stronie przewoźnika. Linia Swiss odwołała natomiast dzisiejsze wieczorne loty do Aten i Salonik, a także jutrzejsze połączenia ze Szwajcarii do Grecji. Wieczorne loty do Aten i Salonik mogą być jutro opóźnione. Więcej informacji o zmianach na stronie linii Swiss.
Ryanair odwołał wszystkie jutrzejsze loty do/z Chanii, Salonik, na Kos oraz Rodos. Listę odwołanych połączeń mozna znaleźć na stronie Ryanair. PLL LOT odwołał lot LO603 z Warszawy do Aten w dniu 5.10.2011 z godziny 11:05. Inni przewoźnicy jeszcze nie odnieśli się jeszcze do planowanego strajku - w miarę wprowadzania kolejnych zmian w rozkładach lotów do Grecji, informacje o nich można będzie uzyskać na bieżąco na stronie Aktualności Tanie-Loty.com.pl.
Źródło: turystyka.rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA