fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Wybory parlamentarne 2011

Okręg nr 26, Gdynia, Ruch Palikota, lista nr 4

Nr na liście,   Nazwisko,   Imiona,   Zawód,   Płeć,   Miejsce zamieszkania,  Partia
1   Biedroń   Robert   politolog   M   Warszawa   nie należy do partii politycznej
2   Gromadzki   Jarosław   informatyk   M   Słupsk   członek partii Ruch Palikota
3   Golonek   Agnieszka Barbara   ekonomista   K   Małkowo   nie należy do partii politycznej
4   Nowak   Sławomir Piotr   inż. budownictwa   M   Gdynia   członek partii Ruch Palikota
5   Milewczyk   Jarosław Andrzej   politolog   M   Lębork   członek partii Ruch Palikota
6   Popielski   Andrzej   inżynier elektryk   M   Gdynia   nie należy do partii politycznej
7   Kruk   Tomasz   informatyk   M   Czarne   nie należy do partii politycznej
8   Grodziski   Artur Maciej   handlowiec   M   Chojnice   członek partii Ruch Palikota
9   Depczyński   Rafał Piotr   prawnik   M   Gdynia   nie należy do partii politycznej
10   Krzemiński   Michał Krzysztof   nauczyciel   M   Reda   członek partii Ruch Palikota
11   Terkiewicz   Daria Anna   sekretarka   K   Damnica   członek partii Ruch Palikota
12   Komar   Barbara Karolina   socjolog   K   Gdynia   członek partii Ruch Palikota
13   Darnowska   Monika Katarzyna   pedagog   K   Rumia   nie należy do partii politycznej
14   Pardyka   Justyna   handlowiec   K   Gdynia   nie należy do partii politycznej
15   Marks   Mateusz Łukasz   student   M   Gdynia   nie należy do partii politycznej
16   Olszewska   Marta   psycholog   K   Chojnice   członek partii Ruch Palikota
17   Janowicz   Katarzyna Maria   księgowa   K   Gdynia   nie należy do partii politycznej
18   Suss   Anna Maria   ekonomista   K   Objazda   członek partii Ruch Palikota
19   Szymczak   Sławomir Marian   technik mechanik   M   Słupsk   nie należy do partii politycznej
20   Wirkus   Marcin Szymon   informatyk   M   Damnica   członek partii Ruch Palikota
21   Richert   Tomasz Grzegorz   student   M   Gdynia   nie należy do partii politycznej
22   Wiśniewska   Barbara   ekonomista   K   Słupsk   nie należy do partii politycznej
23   Popielska-Kozieł   Alina Aniela   ekonomista   K   Gdynia   nie należy do partii politycznej
24   Milewczyk   Grzegorz Janusz   technolog uzdatniania wody i oczyszczania ścieków   M   Redkowice   członek partii Ruch Palikota
25   Jabłoński   Tomasz   handlowiec   M   Rumia   nie należy do partii politycznej
26   Suss   Lidia Anna   inż. budownictwa   K   Objazda   nie należy do partii politycznej
27   Bujko   Ziemowit Jerzy   przedsiębiorca   M   Gdynia   członek partii RACJA Polskiej Lewicy
Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA