fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Sztuka

Kramy mody i dizajnu

materiały prasowe
Budowa głośników z klocków LEGO, tatuaże, muzyka na żywo i mnóstwo dizajnerskich kramów - w niedzielę odbędzie się 3. edycja Kramów, czyli targi unikalnej odzieży.
Kramy organizowane przez animatorkę Paulinę Braun, to impreza dla łowców ciekawych przedmiotów i osób, które chcą ubierać się nieszablonowo. Tym razem młodzi projektanci rozlokują swoje stoiska we warszawskim parku przy Książęcej, w Dolinie Muminków. Na imprezie zaprezentuje się kilkadziesiąt marek. Zobaczymy intrygujące stroje i torby Piotra Czachora, oryginalne projekty mama piki oraz Anny Wykrój, propozycje marki Bajki jak z bajki, które wystąpią z jesienną kolekcją rowerowych bluz, rękodzieło Lasu Rąk i recyclingową biżuterię oferowane przez Ekoistę.
Ponadto dla fanów klocków LEGO przygotowano niespodziankę. Podczas imprezy swoje stoisko wystawi Ławeczka, który będzie przerabiać LEGO na zestawy głośnikowe do domowych zestawów hi-fi.
Natomiast znany tatuażysta Paweł Reduch zajmie się tworzeniem malunków na ciele. Nie zabraknie też muzyki na żywo. Wystąpią DJe: IMIDI /CONCEPTION/ Bialystok, CYRYL /METRO/ Bialystok i Pitti Schmitti (FIASKO).
Więcej o imprezie na:
 
PROJEKTANCI 3. EDYCJI KRAMÓW:
Piecownia, Las Rąk, Mustache, Agama, Fancy Me, Anna Wykrój,  Kokoloko, ankoo, Robię Co Mogę Pracownia Rękodzieła, decorativo, Marta Kot, oryginalne wnętrza, Purol Design, Kfiatek zdolne rączki, MarthaStark, mutomisie, podobasz mi się mała, der die das, 160cm, kahuna, projektmama, ozdóbkowo ozdóbkowo, Middia, NiemaSówka, sis colorful, cochlea, mama piki, Bajki jak z bajki, coucouczytajkuku, bajkowegratki, ekoista, Tercja, biżuteria z talerzy, Piotr Czachor
Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA