fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Mieszkaniowe

Hill Park stanie na Młocinach

Pierwsza część osiedla Hill Park ma być gotowa w marcu 2013 r.
Materiały Inwestora
Osiedle 25 budynków z czterema wysokimi apartamentami w każdym wprowadza do sprzedaży spółka Marvipol. Pierwsze domy mają być gotowe w marcu 2013 roku
Ceny za mkw. mieszkania wahają się od 11,4 do 14,4 tys. zł. Stawki obejmują już dwa miejsca w garażu podziemnym oraz schowek lokatorski.
Sprzedaż apartamentów rozpocznie się na początku lipca. Marvipol ma już prawomocne pozwolenie na budowę. 25 budynków o zróżnicowanych kształtach, kubaturze i odmiennych planach pięter, stanie na działce o powierzchni 38,395 tys. mkw.
Budowa, która ruszy latem br., będzie podzielona na dwa etapy. W pierwszej części powstanie 13 budynków. – Część z nich to obiekty 2,5-kondygnacyjne, pozostałe – 3,5-kondygnacyjne. Znajdą się w nich lokale o powierzchniach od 70 do 220 mkw. – mówi Michał Okoń ze spółki Marvipol.
Dodaje, że projekt Hill Park będzie utrzymany w wysokim standardzie. – Apartamenty zostały zaprojektowane tak, by wyraźnie oddzielić część dzienną lokali od części nocnej lub część prywatną od części dostępnej dla gości – tłumaczy Michał Okoń. – W planach apartamentów znajdziemy więc obszerne pokoje dzienne z przylegającymi do nich jadalniami i kuchniami. Dalej są sypialnie z własnymi garderobami i łazienkami. Obok nich znajdą się pomieszczenia gospodarcze, np. pralnia, suszarnia, schowek. Wysokość pomieszczeń będzie sięgać 3 m – dodaje.
Michał Okoń informuje, że mieszkania będą wyposażone w tzw. instalacje inteligentnego domu. – W standardzie będzie klimatyzacja, którą można automatycznie i zdalnie sterować, podobnie jak ogrzewaniem czy alarmem. Także inne funkcje będą dostępne na życzenie, wraz z centralą umożliwiającą sterowanie ze zdalnego komputera, telefonu komórkowego czy palmofonu – wyjaśnia przedstawiciel Marvipolu.
Projekt inwestycji przygotowała Grupa Architektoniczna Domino ze Szczecina. Na terenie inwestycji znajdzie się obiekt handlowo-biurowy, basen dla mieszkańców, sala bankietowa oraz pomieszczenia administracyjne.
W bezpośrednim sąsiedztwie osiedla jest Las Młociński oraz parki: Młociński i Nowa Warszawa. Komunikację w tym rejonie ma ułatwić powstający most Północny.
Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA