fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Literatura

Val McDermid - Gorączka kości

www.proszynski.pl
materiały prasowe
Wydawnictwo Prószyński S-ka poleca kryminał Val McDermid. Dla naszych czytelników mamy pięć książek
Brutalnie okaleczone zwłoki czternastolatki. Przyczyna śmierci – uduszenie. Plastikowy worek na głowie. Żadnych śladów, nieznany motyw zbrodni. Gwałt? Zemsta? A może przypadek? Zdesperowani policjanci z północy Anglii wzywają na pomoc znanego, choć ekscentrycznego psychologa dr. Tony’ego Hilla – doświadczonego analityka, dla którego zbrodnicze umysły przestępców nie stanowią tajemnicy. Tymczasem bez śladu znikają kolejne nastolatki.
[b]Val McDermid[/b] – szkocka autorka kryminałów. Napisała 22 bestsellery, które przetłumaczono na 30 języków i sprzedano w 10 milionach egzemplarzy. Jest laureatką licznych międzynarodowych nagród, między innymi CWA Gold Dagger za najlepszą powieść kryminalną roku i nagrody LA Times Book of the Year. „Gorączka kości” to powieść z cyklu o dr. Tonym Hillu i detektyw Carol Jordan. Inne książki z serii ukażą się niebawem nakładem wydawnictwa Prószyński i S-ka.
[ramka] [b]KONKURS:[/b]
Dla naszych czytelników mamy pięć książek "Gorączka kości". Prosimy o podanie linku do opublikowanej w naszym serwisie recenzji książki, którą już przeczytałeś/aś lub chciałbyś przeczytać oraz o wpisanie tytułu "Gorączka kości" w temat wiadomości.
Wygra 5 pierwszych zgłoszeń na adres [mail=kultura@rp.pl]kultura@rp.pl[/mail].
Start konkursu: piątek, 29 października, godz. 15.00.
Znamy już zwycięzców, poinformujemy ich drogą elektroniczną. Dziękujemy za udział w konkursie :)[/ramka]
Źródło: Materiały Organizatora
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA