fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Telewizja

Opowieści dziwnej treści: Złotowłosa i 3 misie

Opowieści dziwnej treści: Złotowłosa i 3 misie
Canal+
[srodtytul]Opowieści dziwnej treści: Złotowłosa i 3 misie[/srodtytul]
Tata niedźwiedź, mama niedźwiedzica oraz ich syn Junior tworzą szczęśliwą rodzinkę, w której nie brakuje miłości. Niestety, ich dom jest kompletną ruiną. Choć gospodarz stara się samodzielnie dokonywać napraw, jego wysiłki na niewiele się zdają i misiowemu mieszkaniu grozi katastrofa. Pani misiowa również ma powody do frustracji. Od lata próbuje zakwalifikować się do konkursu talentów, w którym surowym jurorem jest Simon Puchacz. W tym samym czasie Junior przeżywa bolesny zawód miłosny. Właśnie w takim kryzysowym momencie w życiu rodziny misiów pojawia się Złotowłosa – popularna gwiazdka biorąca udział w reality show.?
[i]8.00 | Canal+ | Piątek[/i]
[srodtytul]Tato, nie bój się dentysty[/srodtytul]
Tato jest dzielny i silny. Nie lęka się nawet skakać na spadochronie. Boi się za to dentysty. Do gabinetu musi go prowadzić syn. Pomocnik doktora, Piesek w Kratkę, musi jakoś odwrócić uwagę wystraszonego pacjenta. Włącza telewizor. Pacjent, a wspólnie z nim widzowie, zaczynają oglądać przygody Pieska. Widzimy jak główny bohater, pod nieobecność swojej pani, bawi się i psoci w jej pokoju. Wkrótce przenosi się do kuchni, gdzie pilnuje porządku w czasie zabawy, jaką urządziły sobie warzywa. Potem organizuje zabawkom mecz piłkarski i sam wciela się w różne postacie cyrkowe. Kiedy seans się kończy, pacjent jest już po zabiegu. Tata i syn idą na lody. Film wyreżyserowany przez Zofię Ołdak jest połączeniem kina aktorskiego i animacji.
[i]8.00 | Kino Polska | Piątek[/i]
[srodtytul]Charlie Brown i jego kompania[/srodtytul]
Nastoletni Charlie Brown to prawdziwy pechowiec. Nie dość, że nie potrafi kierować latawcem, to jeszcze zawsze przegrywa w bejsbol. Na dodatek jego znajoma Lucy nie chce mu pomagać w trenowaniu tego sportu. Chłopak ma już dość naśmiewania się z jego osoby przez koleżanki w klasie i postanawia zgłosić się na ochotnika do szkolnego konkursu. Okazuje się, że Charlie posiada niezwykły dar literowania wyrazów, dzięki któremu wygrywa w telewizyjnym teleturnieju. W drodze do sukcesu towarzyszą mu jego niezawodni przyjaciele: pies Snoopy i kolega ze szkolnej ławki Linus. Bill Melendez zrealizował animowaną wersję „Fistaszków”, słynnego komiksu Charlesa Schulza.
[i]9.10 | Polsat | Sobota[/i]
[srodtytul]Milionerzy[/srodtytul]
Ronnie Cunningham jest wdowcem i mieszka z dwoma synami na przedmieściach Liverpoolu. Anthony to zdolny matematyk ze zmysłem biznesmena, Damian zaś jest niepoprawnym marzycielem, dla którego w życiu najbardziej liczą się święci, cuda i równolegle istniejące światy. Obaj chłopcy chodzą jeszcze do podstawówki. Pewnego dnia w kryjówce, którą Damian wybudował niedaleko torów kolejowych, wprost z nieba spada na niego torba pełna pieniędzy. Dla naiwnego chłopca to cud, natomiast dla praktycznego Anthony’ego gratka warta 230 tysięcy funtów, która zostanie opodatkowana, jeśli zgłoszą znalezisko do urzędu skarbowego. Obaj postanawiają zatrzymać pieniądze dla siebie. Ale nie mają zbyt wiele czasu, żeby je wydać.?
[i]9.40 | TVP 1 | Niedziela[/i]
Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA