fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Mieszkaniowe

Wiele projektów na terenie Warszawy

Wizytówka Inwestora: APM Development
- [b]Deweloper[/b]: APM Development
- [b]Zakończone inwestycje[/b]:
Osiedle Samarytanki przy ul. Samarytanka na Targówku (pierwszy budynek oddany we wrześniu 2004 r.), projekt Nowa Wola u zbiegu ulic Krępowieckiego i Mrocznej
- [b]Gotowe osiedla, w których są jeszcze mieszkania do kupienia:[/b]
- Bartycka Residence I na Mokotowie przy ul. Bartyckiej. Na klientów czekają mieszkania o powierzchni 83 i 55 mkw. Cena mkw. to ok. 9,5 tys. zł
- [b]Inwestycje w budowie: [/b]
- Osiedle Bluszczańska (etap I) przy ul. Bluszczańskiej na Mokotowie. Liczba wszystkich mieszkań w inwestycji: 99.
W ofercie są lokale o powierzchni od 39 do 125 mkw. Deweloper planuje oddanie osiedla w drugim – trzecim kwartale 2011 r. Cena mkw. od 7,68 do 9,6 tys. zł
– Bartycka Residence III (pierwsza część). Liczba wszystkich mieszkań: 40. Do kupienia są lokale o powierzchni od 44 do 120 mkw. Mkw. mieszkania deweloper wycenił na 7,49 – 9,6 tys. zł. Inwestycja ma być oddana w trzecim – czwartym kwartale 2011 r.
- [b]Projekty w przygotowaniu:[/b]
– Osiedle Ludwinów przy ul. Gawota na Ursynowie. Inwestycja ma się składać z 20 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. Do kupienia będą budynki o powierzchni od 155 do 205 mkw.
– Projekt Pory w rejonie al. gen. Sikorskiego na Mokotowie. Plan zagospodarowania dopuszcza w tym miejscu budowę wysokich obiektów. Deweloper zapowiada, że projektowane budynki mieszkalne będą wysokością nawiązywać do sąsiednich.
– Projekt Czakowa przy ul. Czakowa i Pełczyńskiego na Bemowie. W trzech kaskadowych budynkach o wysokości od pięciu do dziesięciu pięter ma się znaleźć ok. 160 mieszkań.
– Kondratowicza u zbiegu ul. Kondratowicza i św. Wincentego na Targówku. 187 mieszkań zaprojektowano w dwóch 15-kondygnacyjnych budynkach.
Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA