Piłka nożna

PZPN walczy o serca kibiców... Składa życzenia

Kartka, którą wydał PZPN
Zgodnie z zapowiedziami PZPN próbuje odbudować swój zrujnowany wizerunek. Skierował do kibiców kartkę świąteczną, ale to dopiero początek.
"By każdy mecz był piłkarskim świętem" - życzenia tej treści znalazły się na kartce, którą piłkarski związek dołączył w zeszłym tygodniu do nakładu dziennika "Polska The Times". - Chcieliśmy złożyć życzenia naszym kibicom, nie widzę w tym nic złego - mówi "Rz Online" Agnieszka Olejkowska, rzeczniczka związku. Nie chciała jednak mówić o kosztach akcji. Zdradziła jedynie, że oprócz czytelników gazety, kartkę dostali dziennikarze i "ludzie związani ze związkiem".
Sugestia, że pieniądze można było przeznaczyć na pilniejsze potrzeby, np. turnieje dla młodzieży jest jej zdaniem chybiona. - Zapraszam do związku po Nowym Roku. Jestem w stanie pokazać opasłe segregatory, w których udokumentowana jest pomoc związku dla organizatorów takich imprez - przekonuje. Olejkowska ujawnia, że kartki to dopiero początek działań, które mają zaskarbić serca kibiców. W przyszłym roku ma powstać strona i klub kibica, w którym po zarejestrowaniu będzie można kupować pamiątki ze sklepu z gadżetami. Rzeczniczka nie chciała zdradzić kiedy dokładnie to nastąpi - Projekt jest w fazie budowy - zapewnia.

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL