fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Polityka

Koledzy odwrócą się od Chlebowskiego

Zbigniew Chlebowski
Fotorzepa, Jerzy Dudek JD Jerzy Dudek
Zbigniew Chlebowski przerywa kilkutygodniową banicję. Pojawi się na najbliższym posiedzeniu Sejmu - twierdzą posłowie PO.
- Zbyszek jest w kiepskim stanie psychicznym, przez trzy tygodnie siedział w domu, nie chciał z nikim rozmawiać - ujawnia jeden z posłów tej partii.
Utrata funkcji po ujawnieniu afery hazardowej może okazać się dla Chlebowskiego bardzo bolesna. Przez to będzie trudniej ukryć mu się przed dziennikarzami, którzy z pewnością będą chcieli poznać szczegóły "cmentarnych" spotkań polityka z lobbystami. Chlebowski nie jest już szefem klubu parlamentarnego i nie przysługuje mu w Sejmie zaciszny gabinet i sekretarka. Jako szeregowy poseł będzie bojkotowany przez kolegów z klubu, którym do niedawna kierował. - Na pewno Chlebowski spotka się z publicznym ostracyzmem - mówi jeden z posłów.
Spośród kilku osób, z którymi rozmawiał "Dziennik Gazeta Prawna" tylko Waldy Dzikowski deklaruje wsparcie. - Na pewno się od niego nie odwrócę - zapewnia. Najbliższe posiedzenie Sejmu planowane jest w przyszłym tygodniu, na 4, 5 i 6 listopada.
Źródło: dziennik.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA