fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Lokaty i inwestycje

Kalendarz inwestora

Ważne wydarzenia w spółkach giełdowych w nadchodzącym tygodniu
PGE – 13 października zaczęły się zapisy na akcje Polskiej Grupy Energetycznej przeznaczone dla indywidualnych inwestorów. Potrwają do 27 października (do godziny 12). Oferta spółki skierowana jest przede wszystkim do instytucji finansowych w kraju i za granicą. Dla drobnych inwestorów przewidziano tylko 10 proc. całej puli akcji. Maksymalną cenę emisyjną ustalono na 23 zł. Ostatecznie poznamy ją 27 października. Według wstępnych planów PGE zadebiutuje na giełdzie 5 listopada. [srodtytul]czwartek, 15 października[/srodtytul]
- [b]PKO BP[/b] – koniec notowań praw poboru na giełdzie; zapisy na akcje w ramach prawa poboru i zapisy dodatkowe zakończą się 20 października. - [b]Centrum Klima[/b] – publikacja informacji o maksymalnej cenie emisyjnej akcji sprzedawanych w ofercie publicznej; budowa księgi popytu na akcje będzie trwać od 16 do 19 października; 19 października zostanie ustalona cena emisyjna oraz liczba akcji serii C oferowanych w poszczególnych transzach; od 20 do 22 października będą przyjmowane zapisy na akcje od inwestorów indywidualnych i instytucjonalnych.
[srodtytul]PIĄTEK, 16 października[/srodtytul] - [b]Arctic Paper[/b] – zakończenie oferty publicznej; cena akcji wynosi 15 zł. - [b]Introl[/b] – wypłata dywidendy (0,32 zł na akcję). - [b]Pol-Aqua[/b] – ostatni dzień przyjmowania zapisów do sprzedaży akcji w wezwaniu. - [b]CCC[/b] – wypłata dywidendy (1 zł na akcję). [srodtytul]ŚRODA, 21 października[/srodtytul] - [b]Cyfrowy Polsat[/b] – wypłata drugiej transzy dywidendy (0,25 zł na akcję).
Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA