fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Biznes

Paweł Jarczewski walczy o fotel prezesa Puław

Paweł Jarczewski, prezes Zakładów Azotowych Puławy
Fotorzepa, Robert Gardziński Robert Gardziński
- Tak, wystartowałem w konkursie – powiedział nam Paweł Jarczewski, prezes Zakładów Azotowych Puławy. W piątek upłynął termin, w jakim kandydaci na członków nowego zarządu spółki mogli składać swoje aplikacje
Ile wniosków ostatecznie złożono, okaże się dopiero w tym tygodniu, ponieważ część z nich może jeszcze nadejść pocztą. W poniedziałek rada nadzorcza Puław ma otworzyć koperty z ofertami, a 26 października rozpocząć rozmowy kwalifikacyjne z kandydatami. Wyniki konkursu mają być znane za około miesiąc. Kadencja nowego zarządu rozpocznie się w dniu ZWZA spółki, które (z racji przesuniętego roku obrachunkowego) odbędzie się najpewniej w połowie listopada.
Jarczewski już po raz drugi startuje w konkursie na prezesa Puław. Pierwszy raz o to stanowisko ubiegał się na początku 2008 r. Jego najpoważniejszym konkurentem był wtedy Krzysztof Jałosiński (później został prezesem Zakładów Azotowych Kędzierzyn, noszących teraz nazwę ZAK). Tym razem nie będzie już starcia Jarczewski-Jałosiński. – Nie startuje w tym konkursie – zapewnił nas prezes ZAK-u. O tym, kto jeszcze chciałby wejść do nowego zarządu, a kogo na pewno w nim nie będzie – czytaj w poniedziałkowym „Parkiecie”.
Źródło: Rzeczpospolita OnLine
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA