fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Telewizja

Najpiękniejsza odjedzie samochodem

Wybory Miss Polski 2009, 22.05 | Polsat | piątek
Polsat
24 kandydatki walczyć będą o koronę Miss Polski. Ich zmagania na żywo pokaże telewizja Polsat
Finałowa gala odbędzie się w piątek w amfiteatrze w Płocku. Pięknym dziewczynom, które przebrnęły przez eliminacje, na scenie otuchy dodadzą prowadzący imprezę: Krzysztof Ibisz, Maciej Dowbor oraz Mariusz Kałamaga z kabaretu Łowcy B. Muzyczną gwiazdą wieczoru będzie Stachursky.
Zwyciężczynię konkursu wskaże dziesięcioosobowe jury. Nowa Miss Polski odbierze koronę z rąk swojej poprzedniczki Klaudii Ungerman, w nagrodę otrzyma także samochód osobowy oraz przywilej reprezentowania Polski w prestiżowym konkursie Miss World odbywającym się w Johanesburgu. Swoją faworytkę wybiorą widzowie.
O tytuł Miss Polski mogą się ubiegać kobiety w wieku 18 – 25 lat. Z myślą o młodszych pięknościach organizowany jest konkurs Miss Polski Nastolatek. Transmisję z gali zobaczyć można będzie w Czwórce (niedziela, godz. 17.00). Impreza odbywająca się od 17 lat to dla urodziwych dziewczyn szansa zdobycia doświadczenia podczas publicznych występów, obycia ze sceną i kamerami. Niektóre w ten sposób rozpoczynają karierę modelki, dla innych to tylko epizod. Jedną z laureatek konkursu jest m.in. aktorka Julia Pietrucha, którą widzowie mogli oglądać m.in. w filmach „Jutro idziemy do kina” Michała Kwiecińskiego i „Tataraku” Andrzeja Wajdy. Niebawem pojawi się w głównej roli w serialu „Blondynka” produkowanym przez TVP.
A jak nasze rodaczki wypadają na tle międzynarodowej konkurencji? Odpowiedzi na to pytanie można szukać podczas gali Miss Supernational (Czwórka, sobota, godz. 20.00). Tam o tytuł ubiegać będą się laureatki konkursów narodowych z ponad 40 krajów. Do boju zagrzeją je piosenki w wykonaniu Haliny Młynkowej, Lidii Kopani oraz Kasi Novej.
Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA