fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Mieszkaniowe

Wolskie klimaty wciąż w cenie

Do wzięcia od ręki w agencjach nieruchomości
Rzeczpospolita
Mieszkania na Woli trzymają cenę niezależnie od tego, czy są to nowe oferty od deweloperów, ale sprzedawane już z drugiej ręki, czy też lokale w starej kamienicy.
Cena ofertowa mkw. trzypokojowego mieszkania przy ul. Banderii wynosi 8,2 tys. zł. To lokal w stanie deweloperskim w inwestycji z 2008 r. Trochę taniej – 8095 zł za mkw. – wyceniono dwupokojowe mieszkanie o pow. 42 mkw. w starej, przedwojennej kamienicy z 1930 r.
Mieszkanie w jeszcze starszej kamienicy – z 1920 roku – jest do kupienia przy ul. Leszno. Jest to jednak lokal do remontu, więc tańszy. Za duże dwa pokoje – 62 mkw. – sprzedający życzy sobie 430 tys. zł, czyli 6935 zł za mkw. Poniżej 7 tys. zł za mkw. zapłacimy także przy ul. Płockiej, a więc na tzw. bliskiej Woli. Cena ofertowa trzypokojowego mieszkania o powierzchni 45 mkw. wynosi 310 tys. zł, czyli 6,8 tys. zł za mkw.
Przy Okopowej za dwa pokoje – 49 mkw. – w budynku z 1968 r. sprzedający życzy sobie 335 tys. zł, czyli także 6,8 tys. zł za mkw. Na Woli nie brakuje też ofert w cenie między 7 a 8 tys. zł. Są to również mieszkania w dziesięciopiętrowych blokach z lat 70., a więc z wielkiej płyty.
Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

REDAKCJA POLECA

REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA