fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Sędziowie i sądy

Nominacje sędziowskie - 26 stycznia 2009

Prezydent RP postanowieniami z 26 stycznia 2009 r. powołał do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego Sądu Apelacyjnego w Sądzie Okręgowym oraz do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego Sądu Okręgowego w Sądzie Rejonowym 101 osób (tzw. awanse poziome)
[b]Na stanowisko sędziego Sądu Apelacyjnego w Sądzie Okręgowym powołana została:[/b]
1. Grażyna PALMIRSKA - w Krakowie
[b]Na stanowisko sędziego Sądu Okręgowego w Sądzie Rejonowym powołani zostali:[/b]
2. Tomasz LESZCZYŃSKI - w Zielonej Górze
3. Maria LIKSZO- JAŃCZAK - w Szczecinku
4. Anna LIPNICKA - w Kędzierzynie-Koźlu
5. Wiesław ŁAKOMY - w Busku-Zdroju
6. Zbigniew ŁASOWSKI - w Choszcznie
7. Małgorzata ŁUKOWSKA - w Zamościu
8. Małgorzata Maria ŁYSZCZYK - w Żaganiu
9. Maria Anna MAJEWSKA-JURYS - w Koszalinie
10. Grażyna MAREK - w Piotrkowie Trybunalskim
11. Teresa MAŚLUKIEWICZ - w Świdnicy
12. Bożena MEREDYK-GRUSZECKA - w Wałbrzychu
13. Leszek MIAZEK - w Szczecinku
14. Jolanta MIĘTKIEWICZ - w Bełchatowie
15. Bogusława MIKOŁAJCZUK - w Drawsku Pomorskim
16. Krystyna Maria MIZAK - w Wejherowie
17. Mariusz MOCZARSKI - w Częstochowie
18. Ryszard MYRDA - w Częstochowie
19. Justyna NOCUŃ - w Częstochowie
20. Danuta OLECH - w Krośnie Odrzańskim
21. Jolanta ORZECHOWSKA - w Zamościu
22. Hanna Maria OSTASZEWSKA - Gdańsk-Południe w Gdańsku
23. Ewa PACHOCKA - w Ostrowcu Świętokrzyskim
24. Sławomir PAUTER - w Wałczu
25. Elżbieta PENCINA - w Piotrkowie Trybunalskim
26. Małgorzata PEPLIŃSKA - w Kościerzynie
27. Barbara PIASKOWSKA - w Częstochowie
28. Sylwia PIECZYKOLAN - w Dąbrowie Tarnowskiej
29. Ewa PIETKIEWICZ - w Kłodzku
30. Irena Renata PIETRZYKOWSKA - w Nowym Mieście Lubawskim
31. Elżbieta PILITOWSKA - w Stargardzie Szczecińskim
32. Adam PIOTROWSKI - w Radomsku
33. Olga PISKORSKA-ZYBURA - w Częstochowie
34. Robert PLASKOTA - w Tomaszowie Mazowieckim
35. Irena POSTOŁA - w Świnoujściu
36. Barbara Ewa POTOCKA - w Malborku
37. Roman PROCYK - w Wałbrzychu
38. Liliana PUCHALSKA - w Częstochowie
39. Teresa PUSZCZEWICZ - w Stargardzie Szczecińskim
40. Bożena PYSZEL - w Wałbrzychu
41. Irena RACHWAŁ - w Skarżysku-Kamiennej
42. Beata RAMPAŁA-NAWROCKA - w Myśliborzu
43. Elżbieta Ewa RAUCH - w Krośnie Odrzańskim
44. Ewa RETERSKA - w Częstochowie
45. Danuta ROSIK- ROSIŃSKA - w Sandomierzu 46. Maria RUTKOWSKA - w Staszowie
47. Małgorzata RYŃSKA - w Kielcach
48. Wanda RZEPECKA - w Kielcach
49. Irena SACHAJSKA-KRZYŚKA - w Gryficach
50. Mariola SALWA - w Ostrowcu Świętokrzyskim
51. Elżbieta SEMENIUK - w Kędzierzynie-Koźlu
52. Anna SIEMIŃSKA - w Pińczowie
53. Urszula SITEK - w Świnoujściu
54. Bogdan SIWIEC - w Stargardzie Szczecińskim
55. Leszek SKOTNICKI - w Sandomierzu
56. Ewa SKUBISZ - w Częstochowie
57. Elżbieta SKURZYŃSKA - w Świebodzinie
58. Jerzy Piotr SKUZA - w Iławie
59. Maria SKWIRA - w Lipsku
60. Marta SŁUGOCKA - w Kłodzku
61. Romualda Teresa SOBCZAK - w Wejherowie
62. Beata SOKALSKA - w Kłodzku
63. Hanna SOLECKA - w Malborku
64. Jolanta SPYCHALSKA - w Białogardzie
65. Małgorzata STACHOWIAK - w Białogardzie
66. Szczepan STAWCZYK - w Radomsku
67. Anna STIEBLICH - w Grójcu
68. Teresa STROJNOWSKA - w Kielcach
69. Jolanta Sewera STUDENCKA—MAJDAK - w Malborku
70. Helena STUDZIZUR - w Busku-Zdroju
71. Krzysztof SUTKOWSKI - w Busku-Zdroju
72. Grażyna Barbara SUWARA-PIWOWARSKA - dla Warszawy Pragi-Północ w Warszawie
73. Elżbieta SYGRELA - w Żarach
74. Jerzy SZAFRAŃSKI - w Wałbrzychu
75. Mariola SZAWEL- PIETRAK - w Piotrkowie Trybunalskim
76. Elżbieta Maria SZCZYGIEŁ - Gdańsk- Północ w Gdańsku
77. Maria SZEWCZYK-CZERWIŃSKA - w Wałbrzychu
78. Eugeniusz SZKUDLAREK - w Sieradzu
79. Adam Jacek SZNAJDROWSKI - w Ostródzie
80. Wioletta SZULC - w Stargardzie Szczecińskim
81. Maria SZUMILAS - w Drawsku Pomorskim
82. Anna SZYMAŃSKA - w Opocznie
83. Dorota SZYMCZAK - w Kołobrzegu
84. Jolanta SZYMCZYK-ŚWITAŁA - w Częstochowie
85. Mirosława Lidia ŚMIAŁEK - w Kartuzach
86. Sylwester ŚWIERDZA - w Myszkowie
87. Bożenna ŚWITAKOWSKA - w Końskich
88. Anna TERLICKA-CZARNOŁĘSKA - w Częstochowie
89. Hanna Zofia TOLLIK - w Otwocku
90. Jolanta TOMASIK - w Piotrkowie Trybunalskim
91. Urszula TOMCZYK - w Częstochowie
92. Barbara TRACZ - w Świebodzinie
93. Teresa TRACZYŃSKA - w Starachowicach
94. Hanna TRALISZEWSKA - w Skarżysku-Kamiennej
95. Elżbieta Janina TRAMOWSKA - w Starogardzie Gdańskim
96. Andrzej Piotr TRAMOWSKI - w Starogardzie Gdańskim
97. Teresa URBAŃSKA - w Gryficach
98. Halina WALCZAK - Gdańsk-Południe w Gdańsku
99. Małgorzata Halina WASINIEWSKA - w Starogardzie Gdańskim
100. Lech WIŚNIEWSKI - w Kozienicach
101. Barbara WNUK- BIAŁY - w Ostrowcu Świętokrzyskim
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA