fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Gospodarka

Państwo szkodzi czy pomaga?

Fotorzepa/ Piotr Guzik
Sytuacja polskiego przedsiębiorcy będzie tematem jutrzejszej debaty w której uczestnikami będą Jerzy Hausner i Andrzej Sadowski. Spotkanie organizuje Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie.

Działające na krakowskiej uczelni Koło Naukowe Rynków Kapitałowych INDEX organizuje w najbliższy czwartek debatę „Państwo szkodzi czy pomaga? – sytuacja polskiego przedsiębiorcy" w ramach cyklu „Spotkanie na Parkiecie".

Studenci zapraszają każdego, pragnie poszerzyć swoją wiedzę w zakresie działalności czołowych przedsiębiorców w Polsce oraz chce wziąć udział w interesujących debatach między przedstawicielami polskiej sceny politycznej, profesorami oraz wybitnymi ekspertami w danych dziedzinach.

- Chcemy pokazać mechanizmy funkcjonowania państwa, rynków kapitałowych, a także dowiedzieć się więcej o sposobach skutecznego prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce. Pragniemy skonfrontować wiedzę teoretyczną, poznaną na uczelni, z wiedzą praktyczną przekazaną przez naszych prelegentów - zachęcają organizatorzy.

W debacie weźmie udział prof. Jerzy Hausner, były wicepremier, były minister gospodarki oraz pracy i polityki społecznej i obecny członek Rady Polityki Pieniężnej. Studenci zaprosili także prof. Andrzeja Sadowskiego prezydenta Centrum im. A. Smitha.

- W gronie gości, którzy przyjęli nasze zaproszenie, znajdują także się m.in. Ignacy Morawski (główny ekonomista Polskiego Banku Przedsiębiorczości S.A) i Pani Andrea Renaud (dyrektor finansowa firmy DELPHI) - informują studenci UEK.

Spotkanie odbędzie się w czwartek 26 marca o godzinie 14:45 na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie w Budynku Głównym, w Starej Auli.

Źródło: ekonomia.rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA