fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Społeczeństwo

Joseph Temidayo chciał sprawdzić jak zabił się Robin Williams

Aktor Robin Williams
Bloomberg
16-letni mieszkaniec Wielkiej Brytanii Joseph Temidayo zginął w wyniku nieszczęśliwego wypadku sprawdzając, w jaki sposób samobójstwo popełnił znany aktor

16-letniego Josepha Temidayo znaleziono 21 sierpnia 2014 roku wiszącego w jego domu w South Ockendon. Nastolatek trafił do szpitala Basildon, tam jednak zmarł.

W toku śledztwa prowadzonego po śmierci chłopca ustalono, że kilka dni przed śmiercią mówił on o samobójstwie znanego aktora Robina Williamsa. Gwiazdor zmarł 12 sierpnia 2014 roku, powiesił się w swojej rezydencji w Kalifornii. Williams został znaleziony w pozycji siedzącej przez asystenta.

Eleanor McGann, koroner z Essex przyznała, że wygląda na to, iż Temidayo starał się dowiedzieć, w jaki sposób doszło do śmierci Williamsa. Sprawy przybrały jednak tragiczny obrót. Koroner dodał, że 16-latek był "szczęśliwym chłopakiem", a jego śmierć to "tragiczny wypadek".

Po przesłuchaniu, ojciec Josepha Temiday, Vincent powiedział, że jego syn był "bardzo dobry chłopcem, o dobrym charakterze". "Nie wiemy, co się stało" - dodał.

Źródło: www.bbc.co.uk
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA